Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sprzedam lub oddam/przyjmę za piwko lub inne płyny czy słodkości :)

~~Brązowozłota Irga niezalogowany
17 lutego 2024r. o 15:31
Przyjmę narożnik z funkcją spania-nieduzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Werbena niezalogowany
19 lutego 2024r. o 9:21
~~Brązowozłota Irga napisał(a): Przyjmę narożnik z funkcją spania-nieduzy

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Złotokap niezalogowany
19 lutego 2024r. o 10:57
~~kupię telefon napisał(a): kupię telefon - propozycje na num. 453-213-549
Mam na sprzedaż
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Czyściec niezalogowany
23 lutego 2024r. o 6:43
PhilipsS napisał(a): Portal bolec.info, niegdyś dynamiczny i innowacyjny punkt spotkań społeczności lokalnej, wydaje się być obecnie w stanie stagnacji. Strona ta, która była kiedyś znana z angażowania użytkowników i oferowania praktycznych funkcjonalności, takich jak możliwość bezpośredniej wymiany wiadomości między użytkownikami, niestety zatrzymała się w rozwoju. W ciągu ostatnich lat nie zaszły żadne znaczące zmiany ani aktualizacje, co skutkuje wrażeniem, że platforma została opuszczona. Rezygnacja z wcześniej dostępnych, wartościowych funkcji tylko pogłębia tę sytuację, sprawiając, że strona nie tylko przestaje nadążać za potrzebami swojej społeczności, ale wręcz odstaje od nowoczesnych standardów internetowych. W obecnej formie bolec.info sprawia wrażenie, jakby bezpowrotnie zatrzymała się kilka lat temu, nie podejmując prób adaptacji do zmieniającego się środowiska cyfrowego. Wielka szkoda, mam wrażenie, że Bolec.Info upada

100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitny Ubiorek niezalogowany
6 marca 2024r. o 9:15
~~Brązowozłoty Czyściec napisał(a):
Ktoś napisał: PhilipsS napisał(a): Portal bolec.info, niegdyś dynamiczny i innowacyjny punkt spotkań społeczności lokalnej, wydaje się być obecnie w stanie stagnacji. Strona ta, która była kiedyś znana z angażowania użytkowników i oferowania praktycznych funkcjonalności, takich jak możliwość bezpośredniej wymiany wiadomości między użytkownikami, niestety zatrzymała się w rozwoju. W ciągu ostatnich lat nie zaszły żadne znaczące zmiany ani aktualizacje, co skutkuje wrażeniem, że platforma została opuszczona. Rezygnacja z wcześniej dostępnych, wartościowych funkcji tylko pogłębia tę sytuację, sprawiając, że strona nie tylko przestaje nadążać za potrzebami swojej społeczności, ale wręcz odstaje od nowoczesnych standardów internetowych. W obecnej formie bolec.info sprawia wrażenie, jakby bezpowrotnie zatrzymała się kilka lat temu, nie podejmując prób adaptacji do zmieniającego się środowiska cyfrowego. Wielka szkoda, mam wrażenie, że Bolec.Info upada

100/100

a pamiętasz jak było tu obiecywane przez admina powroty do starych ,dobrych zasad?...tyle że na obietnicach się skończyło...;D
tyle że kiedyś byli to inni ludzie i inne zwyczaje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kochanka poszukiwana niezalogowany
10 marca 2024r. o 8:53
~~Nic za darmo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poznam kochankę napisał(a): do długiej relacji , ja 50 l wysoki zadbany . tel 888 537 437
130 zł

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Ostróżka niezalogowany
11 marca 2024r. o 21:23
Kupię w rozsądnej cenie zestaw mebli do sypialni wraz z łóżkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joanna niezalogowany
14 marca 2024r. o 6:57
Mam do oddania za symboliczne pieniądze czy kawę , karmę dla małego psa z portalu Psi Bufet. Wartość zamówienia -200 zł
Karma z wołowiną , kurczakiem
Uwaga : karma jest świeżo gotowana , poddana sterylizacji termicznej .
Trzeba ja przechowywać w lodowce lub lub jak najszybciej pies powinien ja zjeść
Tel 508 372 828
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo