Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Stare zdjęcia z Bolesławca.

~Mariusz niezalogowany
6 lipca 2011r. o 17:38
Synagoga, ale bez zbędnych napisów.[img=1309966729_kl7seaj.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2011r. o 18:45
No własnie...szacun dla takich ludzi !!! Przecież można było napisać MARIUSZ na zdjęciu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2011r. o 18:52
~mali napisał(a): [img=1309963488_bl23398.jpg]



Pancerni w Bolesławcu w 1968 r. Podobno autor tego zdjęcia ma więcej takich perełek, ale chce za nie kasę... Może jakaś zrzutka ??? Kocham takich ludzi !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
6 lipca 2011r. o 19:35
Jak patrzę na zdjęcie pancerniaków to mnie nostalgia bierze.Proszę sobie wyobrazic, że posiadałem jako dziecko mnóstwo zdjęc z RUDYM 102. Były i te z Bolesławca. Niestety jako dziecko nie potrafiłem docenic ich wagi. Ach...

A to ulica Asnyka- oczywiście dziś.[img=1309973748_q5xvi93.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zacofany moher niezalogowany
6 lipca 2011r. o 20:20
To nie ulica Asnyka, a Kruszyn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2011r. o 20:26
Gnadenberg - część obecnego Kruszyna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2011r. o 21:26
~ napisał(a):
No własnie...szacun dla takich ludzi !!! Przecież można było napisać MARIUSZ na zdjęciu...
ok, nastepnym razem bedzie MARIUSZ. @ p. Mariuszu, ja pana tez pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
7 lipca 2011r. o 4:50
Faktycznie, wkradł się błąd. Sory. Już się poprawiam. To jest ulica Asnyka, widoczne drzewo, które rośnie przy wieżowcu.
Nie wiem tylko w jakim celu ktoś próbuje ironizowac na forum, jeśli chodzi o podpisy na fotkach. Uważam, że bardzo dobrze gdy jest tak duże zainteresowanie historią naszego miasta. Szkoda tylko, że są osoby, które przy tej okazji próbują pokazac, że mają materiały, które należą tylko do nich. Wydaje mi się, że każdy hobbysta szanuje swoje zbiory i dobrze. Ale sądze, że największą przyjemnością dla takiej osoby powinno byc dzielenie się swoją radością z innymi. Przecież materia ły wystawiane na tym forum to tylko scany zdjęc. Oryginały i tak są, lub powinny byc zabezpieczone.[img=1310007057_q38ebdq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie