Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Stare zdjęcia z Bolesławca.

~Mariusz niezalogowany
6 lipca 2011r. o 8:06
[img=1309932376_esbdwjv.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
6 lipca 2011r. o 8:08
Do budowy wiaduktu użyto ponad 12 tyś drzew. Widac na zdjęciu, że nie oszczędzali wtedy na materiale.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2011r. o 9:22
~pinio65 napisał(a): Budynki jednostki wojskowej.[img=1309924449_5h9mcuz.jpg]


Ciekawostka jest, ze przy duzym powiekszeniu, mozna odczytac napis. Jest to cytat A.H. (pewnie z Macht Kampfu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
[email protected] niezalogowany
6 lipca 2011r. o 9:24
Ktoś napisał: (pewnie z Macht Kampfu :)
oczywiscie chodzilo o Mein Kampf :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
[email protected] niezalogowany
6 lipca 2011r. o 9:33
~Mariusz napisał(a): Oto wspomniany wiadukt w czasie budowy i fotograf Eduard Scholz, człowiek, który fotografował nasze miasto przed wieloma laty.
jeszcze tak a propo cen, jeden z dagorotypow boleslawieckich (z widokiem wiaduktu w okresie budowy)zostal 3 lata temu sprzedany za ponad 5000euro :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2011r. o 9:35
*dagerotypow. ech literowki... milego dnia wszystkim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
6 lipca 2011r. o 9:52
Ja już kiedyś na podobnym forum wrzuciłem temat, aby pokusić się i zrobić wirtualny Bolesławiec, po którym można by ,,chodzić i zwiedzać stare zakątki. Zdjęć Bolesławca jest całe mnóstwo (przynajmniej fasad domów). Ktoś, kto ma pojęcie o programowaniu i tworzeniu wirtualnego świata pewnie dałby sobie z tym radę. Ja wiem, że pochłonęło by to wiele czasu pracy, ale chyba warto spróbować.
A to zdjęcie cmentarza na ul Garncarskiej[img=1309938768_zfub9ko.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinio65 niezalogowany
6 lipca 2011r. o 12:17
[img=1309947436_in61tgj.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.