Może jakieś podsumowanie, bo się pogubiłam.
Gdzie i kiedy,
za ile,
nr tel.
czy grupy są liczne? Czy jak dołączę w jakimś miesiącu to dam radę ,,nadrobić"? Nie chciałabym wyglądać jak jakiś nieudacznik, który ma nieskoordynowane ruchy :)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.