Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Reaktywacja lotniska w Krzywej??

~`aviator niezalogowany
9 września 2011r. o 17:33
Ostatnio przejeżdżając przez lotnisko w dawne lotnisko w Krzywej zauważyłem, że pół lotniska jest zagrodzone jakas siatka (po prawej stronie jadac od autostrady) kolo stoi budka i kilka awionetek :) Wie ktoś cos o tym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`flap niezalogowany
9 września 2011r. o 20:38
fakt, caly teren jest ogrodzony i oczyszczony, stoja tez dwie koparki, jeden samolot jest ultalekki a drugi to piper cherokee.[img=1315593487_pbrykst.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`flap niezalogowany
9 września 2011r. o 20:40
[img=1315593655_3uk62tj.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`flap niezalogowany
9 września 2011r. o 20:42
[img=1315593770_ihnz4z3.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`flap niezalogowany
9 września 2011r. o 20:45
[img=1315593933_pww91ev.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 września 2011r. o 22:07
ruch lotniczy w polsce kwitnie,coraz wiecej ludzi kupuje smigłowce czy tez lekkie samoloty i może ktoś zwęszył interes??

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~G.L. niezalogowany
22 września 2011r. o 21:40
Cześć, zaciekawił mnie ten temat? Wiecie coś więcej? Kiedyś miał tu być port obsugujący transportowce, ale wszystko padło. Może coś znów idzie w tym kierunku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
22 września 2011r. o 23:10
~G.L. napisał(a): Cześć, zaciekawił mnie ten temat? Wiecie coś więcej? Kiedyś miał tu być port obsugujący transportowce, ale wszystko padło. Może coś znów idzie w tym kierunku?

Jak mi wiadomo to na pewno nic wielkiego już tam nie powstanie :D były plany co prawda dużego portu lotniczego ,towarowego łączącego wschód-zachód,ale skończyło się na gadaniu ,a temat przejeli Niemcy ,w Berlinie powstaje nowy terminal lotniczy który ma zastapić obecny port lotniczy Schonefeld oraz Tegel-docelowo ma obsługiwać 20 mil pasażerów rocznie.Zapewne tez przejmie rolę Cargo,,,Wiec jak można się domyśleć nic nowego i dużego u nas zapewne nie powstanie,,,a zapaść dosiegnie nas po Euro2012,,bo nie będzie już sensu cokolwiek budować :D [img=1316725744_wxb2rbk.jpg]



Dopisane 22.09.2011r. o godz. 23:10:

~G.L. napisał(a): Cześć, zaciekawił mnie ten temat? Wiecie coś więcej? Kiedyś miał tu być port obsugujący transportowce, ale wszystko padło. Może coś znów idzie w tym kierunku?

Jak mi wiadomo to na pewno nic wielkiego już tam nie powstanie :D były plany co prawda dużego portu lotniczego ,towarowego łączącego wschód-zachód,ale skończyło się na gadaniu ,a temat przejeli Niemcy ,w Berlinie powstaje nowy terminal lotniczy który ma zastapić obecny port lotniczy Schonefeld oraz Tegel-docelowo ma obsługiwać 20 mil pasażerów rocznie.Zapewne tez przejmie rolę Cargo,,,Wiec jak można się domyśleć nic nowego i dużego u nas zapewne nie powstanie,,,a zapaść dosiegnie nas po Euro2012,,bo nie będzie już sensu cokolwiek budować :D [img=1316725744_wxb2rbk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.