Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie na weekend z żoną ?

~:) niezalogowany
24 października 2012r. o 23:14
Mam nadzieję , że ten kto zakładał temat nie skończy na jednym wypadzie .
Chociaż czasami ten jeden raz może zaowocować ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
25 października 2012r. o 5:37
Praga albo Babylon w Libercu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~izydora_30 niezalogowany
13 listopada 2012r. o 13:08
jakieś przytulne miejsce:) pensjonacik w górach http://www.zakopedia.pl/s6,7,pensjonaty-i-wille-zakopane.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2012r. o 14:41
~princesK napisał(a):
hemi napisał(a): rzuciło mnie na kolana!!Mosty,tory,przepaście po 20-30 metrów...
!


jej jak bym była twoją żoną, to bym się załamała taką rocznicą ślubu...w jakimś lesie nad przepaścią z torami kolejowymi ...pomyślałabym, że chcesz sie mnie pozbyć czy coś...xD omg... dla kobiety rocznica jest ważna! ważna. ona wtedy lubi ładnie się ubrać, wystroić i wyjść z domu do ludzi z ukochanym, lepiej zrobisz jak kupisz jeej ogromny bukiet kwiatów, zaprosisz do restauracji i spędzisz z nią wieczór przy świecach, no HALLoO!! :) zapachy, świece, nastrój ...piękno... co ty na polowanie, albo na grzyby chcesz iść do lasu w ROCZNICE ..omg ... :( jeszcze powiedz jej żeby kalosze ubrała :( ...sorki ale mnie to osłabiło...Zmoderowano 23.10.2012 godz.22:38 - powód: korekta cytowania (sentinel)

A takiej marudzie jak ty to nawet Malediwy by się nie podobały.Ojej osłabiło Cię to,ojej.Ciekawe gdzie ty wekendy spędzasz,przed kompem i wylewasz swoją żółć na innych;)No to miłego dnia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 listopada 2012r. o 15:39
nie znasz się, drifty lepsze

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Artur niezalogowany
5 lutego 2013r. o 13:47
Jeżeli na weekend, to w dalekie strony. Ostatnio byłem aż w województwie podkarpackim, odwiedzić rodzinę i przy okazji spędzić trochę czasu sam na sam z żoną. Zatrzymaliśmy się w Hotelu Pałac w Jasionce obok Rzeszowa - bardzo fajne, klimatyczne miejsce. W sam raz na taki wypad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
5 lutego 2013r. o 18:12
do łóżka - wszystko jedno gdzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotrek niezalogowany
6 lutego 2013r. o 8:52
Do klubu dla swingersów !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.