Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruch Palikota w Bolesławcu
2438
#rafi nieaktywny
24 września 2013r. o 19:09
GosiaG napisał(a): A ja się dzisiaj dowiedziałam , że Polska jest krajem trzeciego świata .
O!

I to w banku Jukej :|
A pod jakim względem ?:D kiedyś to Polska miała być Irlandią :D sam zresztą planuje opuścić tej kraj ;) bo tu pracy nie ma

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2013r. o 19:33
Rafi jak już nas opuścisz nie zapominaj o B-cu.Twój fan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 września 2013r. o 23:41
~Iza napisał(a): http://wpolityce.pl/wydarzenia/63128-prawdziwa-analiza-medrca-europy-lech-walesa-z-polski-i-niemiec-trzeba-stworzyc-jedno-panstwo


A dziękuję za wyjaśnienie Droga Artstokratko :) Gwiazda ma rację, zostaliśmy sprzedani przy Okrągłym Stole. A nie wiem , czy zwróciłaś uwagę na fakt , że Mondraliński Bolek mówi to samo co Paligłup, Polska do eurokołchozu, zlikwidować , wcielić. Pajac z obrazkiem na klacie ... cholera , niezbędnik mi się w kieszeni sam otwiera ... ja kocham ten kraj, to miejsce i czas . Proszę Was , róbcie to samo.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
25 września 2013r. o 5:40
Pannazdzieckiem napisał(a):
A dziękuję za wyjaśnienie Droga Artstokratko :) Gwiazda ma rację, zostaliśmy sprzedani przy Okrągłym Stole. A nie wiem , czy zwróciłaś uwagę na fakt , że Mondraliński Bolek mówi to samo co Paligłup, Polska do eurokołchozu, zlikwidować , wcielić. Pajac z obrazkiem na klacie ... cholera , niezbędnik mi się w kieszeni sam otwiera ... ja kocham ten kraj, to miejsce i czas . Proszę Was , róbcie to samo.

Jasne, że zwróciłam na to uwagę, również na to co bodaj rok temu mówił Zdradek.
Łobuzy popełniają błąd, casusem Szczęsnego Potockiego zwanym. :/
Co do wolnego wyboru masz zasadniczo rację. Ja patrzę na to tak: Jeżeli mam wybrać między przeziębieniem a zapaleniem płuc, wybieram to pierwsze, muszę uważać tylko, aby mi na oskrzela nie poszło. Jeżeli inni zaserwują mi to drugie, ja mam tę satysfakcję, że do tego łapki nie przyłożyłam ;) .
A o Polskę trzeba walczyć, masz całkowitą rację.
Pozdrawiam, miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
25 września 2013r. o 6:32
Panna walczy jak lew.
Marzy mu się socjalizm.Wszyscy dostaną wszystko co chcą .
Zapomniał że wtedy państwo nie bardzo chciało rozdawać .Ludzie wzięli sprawy w swoje łapki i sami rozkradli .Do teraz to czuć.
Z tamtego okresu tylko to zostało.Tylko złodzieje się wyspecjalizowali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 września 2013r. o 7:38
Tak , marzy mi się socjalizm, mądry rząd , dysponujący własnym pieniądzem i operujący nim w interesie całego społeczeństwa. Marzy mi się Polska bez patologii , ubóstwa i beznadziei. Marzy mi się stan , w którym każdy obywatel może liczyć w trudnych chwilach na pomoc władzy ( czytaj: reszty świadomego swej odpowiedzialności społeczeństwa ) Marzy mi się dobrobyt dla wszystkich , bez konieczności uprawiania krwiożerczej rywalizacji o kasę. Stary już jestem , łysy i gruby i takie mrzonki mam. A jak jest , to już Wam Przemek niejednokrotnie wyłuszczał.

Mam luki w edukacji z tym Potockim , Droga Arystokratko :). Idę poczytać , miłego dnia Wam życząc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
25 września 2013r. o 13:55
Pannazdzieckiem napisał(a): [...] marzy mi się socjalizm, mądry rząd , dysponujący własnym pieniądzem i operujący nim w interesie całego społeczeństwa. Marzy mi się Polska bez patologii , ubóstwa i beznadziei. [...] Marzy mi się dobrobyt dla wszystkich.


Myslałam, że tylko reptoidalne samice są takie zachłanne :P

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 września 2013r. o 22:30
A... to witam Cię w klubie , Jaszczurzyco :) Dobrze , że się zreflektowałaś, bo Twoje protoplastki nie były takie ... altruistyczne :) Wychodzi na to , że nawet w Twojej rasie zdarzają się przyzwoici ludzie... i chwalić Boga :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.