Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Internet w Bolesławcu

525
#MX nieaktywny
31 grudnia 2007r. o 1:56
jeszcze pare lat i będzie u nas jak na zachodzie... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1162
japimacho
31 grudnia 2007r. o 13:23
MX napisał(a): jeszcze pare lat i będzie u nas jak na zachodzie... ;)


Taaaak, tylko jaką technologią będzie wtedy dysponował zachód, czyt.cywilizowany świat, pewnie kosmiczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
31 grudnia 2007r. o 13:57
zachód ... zachód, :) dla mnie 0,5 Mbit to "zachód" za 40 zł. co z tego że będziemy mieć kosmiczne prędkości skoro będzie to nas kosztować nadal kilkudniową pensje. Czego nikomu nie życze w 2008 roku !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1307
#MirekWo nieaktywny
31 grudnia 2007r. o 14:41
mirko napisał(a): zachód ... zachód, :) dla mnie 0,5 Mbit to "zachód" za 40 zł. co z tego że będziemy mieć kosmiczne prędkości skoro będzie to nas kosztować nadal kilkudniową pensje. Czego nikomu nie życze w 2008 roku !
mirko nie narzekaj , będzie jesczcze ciekawiej :P
Bo już w styczniu 2008r., nadchodzi usługa o nazwie AstraConnect2, a koszty... :>

Ani w Boga wierzy, ani się diabła boi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
31 grudnia 2007r. o 14:57
źle mnie zrozumiałeś. moje łącze w 100% odpowiada moim wymaganiom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1076
#roberttre nieaktywny
26 marca 2008r. o 13:06
mam neta z AZART-SAT ;( no i lipa do puki był serwer proxy jakoś to hulało ale teraz wyłączyli bo podobno jest male zainteresowanie,mogli jakoś o tym serwerze lepiej informować, a teraz wieczorem zamiast 1024 wacha sie między 500-700, kończy mi się niedługo umowa co możecie mi polecić. teraz mam podobno 1-mega za 39zł

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rafcio niezalogowany
26 marca 2008r. o 14:57
roberttre napisał(a): mam neta z AZART-SAT ;( no i lipa do puki był serwer proxy jakoś to hulało ale teraz wyłączyli bo podobno jest male zainteresowanie,mogli jakoś o tym serwerze lepiej informować, a teraz wieczorem zamiast 1024 wacha sie między 500-700, kończy mi się niedługo umowa co możecie mi polecić. teraz mam podobno 1-mega za 39zł


Mają podobno jakieś problemy z łączem dosyłowym.
Na pewno wszystko wróci do normy. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Porażka niezalogowany
26 marca 2008r. o 19:38
Download: 543 kbps (67.9 KB/s)
Upload: 172 kbps (21.5 KB/s)
Data: Wed Mar 26 19:34:43 2008
2 mega za 69zl Azar-Strat!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza