Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~Ewa niezalogowany
4 kwietnia 2008r. o 18:28
tu znajdziesz wszystko http://www.zumi.pl/1456824,Gabinet_Lekarski_Ginekologiczny._Lech_Kukula,Boleslawiec,firma.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1831
#agastaffbull nieaktywny
4 kwietnia 2008r. o 18:43
~Mmm napisał(a): wczesniej zadał ktos pytanie o namiary na dr Kukułe..ale nie ma na nie odpowiedzi,moze teraz ktos moglby napisac gdzie przyjmuje dr Kukuła w Bolesławcu (czy wogole przyjmuje) i numer tel bylby mile widziany :) thx


Znalazłam poniższe dane na www.zumi.pl, ale nie ponoszę za nie odpowiedzialności : dr Kukuła przyjmuje na ul. Konstytucji 3 Maja 5/5, w poniedziałki, środy i piątki od 16:00 do 18:00. Tel. (0-75) 734-55-15.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mmm niezalogowany
4 kwietnia 2008r. o 19:13
A co z Panią Szwaj- Moreno z kwiatowego ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ingona77 niezalogowany
4 kwietnia 2008r. o 19:47
Dokładnie tak jak napisałaś.Mam też inny numer na który dzwonię do pana Kukuły.0757348241.Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ingona77 niezalogowany
4 kwietnia 2008r. o 20:44
Tak jak napisałaś .Inny numer do pana Kukuły to 0757348241.Polecam.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2008r. o 23:02
Fajny dla kobiet zdrowych, sprzęt faktycznie nowoczesny ale mi nie pomógł i szczerze mówiąc to go nie polecam choć był miły nie szorstki, nawet żartował . Ale ja chciałam mięć dzidzie a on nie dał rady z PCO S i niedoczynnścią tarczycy, dlatego dziękuję bogu że są inni fachowcy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
4 kwietnia 2008r. o 23:08
A mi dr Ziół w kółko o in vitro, leki dawał i ..... przez 8 lat nic. Pomógł mi dr Laber.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
5 kwietnia 2008r. o 2:13
mozesz podac numer tel.do tego doktora i gdzie on przyjmuje?chodze do Ziól.3 rok i nic tez mam PCO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza