Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~Aga niezalogowany
1 kwietnia 2008r. o 9:27
Czy macie może numer telefonu do doktora Chomy, na który można się telefonicznie zarejstrować? I gdzie on konkretnie przyjmuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J niezalogowany
1 kwietnia 2008r. o 22:11
doktor Choma przyjmuje we wtorki czwartki i soboty w STOMADENCIE przy ul Dolny Młyny 21 nr tel (075) 732 65 88 lub (075) 734 68 68
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
3 kwietnia 2008r. o 8:06
Jakie macie zdanie, opinie na temat dr Chomy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama 2 dzieci! niezalogowany
3 kwietnia 2008r. o 12:16
~Aga napisał(a): Jakie macie zdanie, opinie na temat dr Chomy?


Prowadził moje 2 ciąże,w tym pierwsza była ciążą z komplikacjami.Jestem jego pacjętka od ponad 10 lat i mam o nim raczej dobre zdanie!Lekko szorstki w obyciu i trzeba umiec z nim rozmawiać!Opinie o doktorze Ch.są skrajnie różne.........ogólnie polecam.Profesjonalny gabinet,super USG(takie samo we Wrocławiu)i fachowa opieka,łatwy dostę i wcale nie taka duża kasa w porównaniu do usług innych lekarzy tej specjalności!Najlepiej idz i sama zobacz co i jak i nie czytaj ani nie słuchaj nikogo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1519
#Lynn nieaktywny
4 kwietnia 2008r. o 7:42
Ja również nie mam zastrzeżeń do dr Chomy, chodzę do niego od 7 lat i nie mam powodów by coś złego o nim powiedzieć... Najczęściej chodziłam państwowo, a od jakiegoś roku prywatnie. Jego podejście (przynajmniej ja to tak odczułam) czy chodziłam państwowo czy prywatnie jest takie samo, zawsze był miły i uprzejmy, zagadywał jak praca, jak moje studia itp... Jedyna różnieca to taka, że prywatny gabinet jest nowoczesny i posiada lepszy sprzęt i idąc prywatnie za jednym zamachem mam wszystkie badania... Ja jestem zadowolona... Za jakis czas planuje dzidziusia i raczej nie zamierzam zmieniać lekarza... Ale wiadomo, każdy ma własne zdanie - w zależności czego doświadczył...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przyszla mama niezalogowany
4 kwietnia 2008r. o 9:21
Chodzę do dr Chomy od ponad ośmiu lat, obecnie jestem w ciąży - tej pierwszej bardzo wyczekiwanej i nie wyobrażam sobie aby prowadził ją inny lekarz niż dr Choma. Mam do niego pełne zaufanie i wiem że każdą ze swoich pacjentek traktuje indywidualnie.Cieszę się że wśród bolesławieckich lekarzy jest ktoś tak kompetentny jak dr Choma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1383
#nowator nieaktywny
4 kwietnia 2008r. o 11:05
może pomyślcie o fanklubie :D

<b>Nie znasz mnie, ale nie martw się... wszystkiego dowiesz się od ludzi, którzy nawet ze mną nie rozmawiali...</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mmm niezalogowany
4 kwietnia 2008r. o 16:50
wczesniej zadał ktos pytanie o namiary na dr Kukułe..ale nie ma na nie odpowiedzi,moze teraz ktos moglby napisac gdzie przyjmuje dr Kukuła w Bolesławcu (czy wogole przyjmuje) i numer tel bylby mile widziany :) thx
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza