Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry ginekolog

~Ewa niezalogowany
26 marca 2008r. o 14:16
Gagunia,wiem co czujesz.Ja 8 lat temu przezywałam dokładnie to samo.Za drugim razem byłam spokojniejsza,bo wiedziałam,że będę miała dobrą opiekę.Strach był mimo wszystko.Będzie dobrze!Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ingona77 niezalogowany
26 marca 2008r. o 16:17
Cześć dziewczyny.Ja do 30 tygodnia chodziłam do dr k z nowogrodzca,niby było wszystko ok.byłam szczęśliwa.Ale cos mi nie dawało spokoju poszłam się zbadać do drKukuły i przeżyłam szok bardzo poważna wada serduszka mojej nienarodzonej jeszcze córeczki.Potem były wizyty we Wrocławiu.jestem bardzo wdzięczna dr Kukule Ze potrafił to zauważyć dzięki temu mam zaplanowaną cesarkę we Wrocławiu bo mojej córeczce będzie potrzebna natychmiastowa pomoc.Gdybym została do końca ciąży u dr z nowogrodzca nie wiem jak moja ciąża by się zakończyła.Nie polecam dr kaczurowskiej,dobra tylko w gadce a nic się nie zna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gagucha niezalogowany
27 marca 2008r. o 9:12
witaj ingona77 mam nadzieje ze z Tobą i Twoim maleństwem będzie wszystko dobrze. Życzę Ci tego z całego serca a nawet z dwóch serduszek mój synek też. Całe szczescie że dr Kukuła zauważył w pore wszystko, muszę powiedzieć że naprawde potrafi przez 5 min badać tylko serduszko maleństwa czy wszystko ok. Wierze że wszystko będzie dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ingona77 niezalogowany
27 marca 2008r. o 10:02
Witam Gagucha.Dziękuję za słowa wsparcia w tym tak trudnym dla mnie okresie życia.Mam nadzieję że wszystko szczęśliwie się skończy i będę tulic już wkrutce moje ukochane maleńsywo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
27 marca 2008r. o 11:46
~ania napisał(a): dzieki bo od dluzszego czasu szukam dobrego ginekologa w bol - wynik nie istnieje, wiec czy ktos zna jakiego dobrego w legnicy albo we wroc bo tam tez bywam? plis zna ktos? bo w koncu chcialabym jakiegos odwiedzic :)


polecam doktora Jarosza Wiktora i doktora Halamę Piotra z przychodni [ prywatnej] Mediconcept na uil. Krzyckiej 94

w ramach wizyty ginekologiczno-położniczej : spotkanie z położną , wizyta lekarska. USG , KTG , super opieka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2008r. o 19:20
Ja w tamtym roku chodziłam do Z., i przez jego zaniedbanie urodziłam synka w 26 tyg.ciąży, który zmarł po 5 dniach. Koszmar przez jaki nadal przechodzimy......!!!!!!!!!!

Zmoderowano 27.03.2008 godz.19:31 - powód: nazwisko (qki)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
30 marca 2008r. o 13:51
~ napisał(a): Ja w tamtym roku chodziłam do Z., i przez jego zaniedbanie urodziłam synka w 26 tyg.ciąży, który zmarł po 5 dniach. Koszmar przez jaki nadal przechodzimy......!!!!!!!!!!Zmoderowano 27.03.2008 godz.19:31 - powód: nazwisko (qki)


wyrazy współczucia z nadzieją na ciepłe przyszłe macierzyństwo

niestety ja przez tego Pana nie zachodziłam w ciążę, bo mi podawał leki antykoncepcyjne i nie zauważył na swoimsupernowoczesnym USG , że prawidłowo miesiączkuję tylko wymyślał jakieś bzdury... zmieniłam lekarza , odstawiłam leki od dr Z., wysłuchałam na poczekalni relacji innych pacjentek od dr Z. [ z łapówkarskimi propozycjami za usuniecie guza na macicy- że też CBŚ tego jeszcze nie namierzyło ..., powie ktos plotka ? może i plotka sam Pan doktor poczyta to się może opamięta-rzecz dotyczy okresu szpiatala w J. Górze, ludzie się zmieniają -oanie doktorze- jiż o tym głośno nawet we Wrocławiu]

mogą tu się wypowiadać mamy zadowolone i całe szczęście, ale opinie o dr Z. to nie plotki tylko NIESTETY fakty, które mnie , na szczęście kosztowały tylko trochę zmarnowanego czasu i nerwów , a innych rodziców tragedie

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justynaa niezalogowany
30 marca 2008r. o 20:58
czy mógłby mi ktoś podać namaiary do doktora Kukuły...z góry dziękuje //a "doktora" Z. szczerze odradzam...wiele straconych miesiecy na niepotrzebnym leczeniu i faszerowaniu tabletkami :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza