Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zgubiono-znaleziono psa (kota).

~Adam niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 13:35
Koło banku i sklepu as jak go złapie to dzwonie do pani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 15:52
widze ze po owczarku ani sladu jak to mozliwe taki duzy pies ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4558
#Kasienkax33 nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 16:11
Mam nadzieję, że West się znajdzie... Byłam dzisiaj około godziny 13:30 na mieście, tzn. na Asnyka, tam koło sklepu As, ale niestety nie widziałam Westa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 18:54
Potwierdzam,że piesek był dzis na Asnyka,mój syn go widział i nawet próbował złapać,ale piesek uciekł w tunel(między drogerią a sklepem mięsynym) i skierował sie w stronę przedszkola nr 6 na Żwirki i Wigury i pobiegła dalej.Mam nadzieję,że psinka szybko sie znajdzie,bo mróz w nocy ;(
Wiem,że pieska szukają także inne dzieci,bo widziały plakaty porozwieszane na słupach w miescie.
Mój syn widział Westa około godziny 13.
pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu pieska :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Właściciel psa niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 19:43
Dziękuje...
Każda informacja jest ważna. Byliśmy, jeździliśmy po asnyka i okolicach. Już go tam nie spotkałam..
Nie możemy na niego trafić..
Mam nadzieję,że komuś uda się go złapać, albo ktoś życzliwy w pore zadzowni po mnie, wyjeżdzam w każdej chwili..godzina nie ma znaczenia.
Jeżeli taki telefon pomoże złapać mi pieska, oczywiście też się odwdzięczę..[img=1327603418_b0vmfgf.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Właściciel psa niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 19:54
A mogłaby Pani odezwać się na moją komórkę? Zadałabym kilka pytań. Może to by pomogło..
MOj nr 695 531 624
Wystarczy puścić sygnał, oddzwonie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Właściciel psa niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 19:55
A mogłaby Pani odezwać się na moją komórkę? Zadałabym kilka pytań. Może to by pomogło..
MOj nr 695 531 624
Wystarczy puścić sygnał, oddzwonie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamia niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 23:24
widziałem go na Bielskiej 23 22 on jest wyczerpany

Zmoderowano 27.06.2012 godz.20:48 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie