Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

7331
#kaila1990 nieaktywny
4 lutego 2012r. o 20:41
Witam. Poszukuję chętnych do gry w siatkówkę. Potrzeba ok. 12 osób, może być oczywiście więcej, bo nie zawsze każdy na pewno będzie mógł przyjść. Byłby ktoś chętny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krzysztoforus2 niezalogowany
4 lutego 2012r. o 20:46
Jestem chętny. Jakby to techniczni wyglądało .Miejsce i koszty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIRS2 niezalogowany
4 lutego 2012r. o 20:55
JA takze jakies szczegoly?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
4 lutego 2012r. o 21:20
ja też się pisze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
4 lutego 2012r. o 21:28
Jestem zainteresowana;) jakies szczegoly?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
4 lutego 2012r. o 21:41
Na razie chcę sprawdzić, czy będzie na tyle osób żeby to organizować. Więcej szczegółów podam po weekendzie. Podawajcie swoją dyspozycyjność, czy chcecie grać sporadycznie, czy np. raz na tydzień. Byłyby to raczej na pewno popołudnia. Godzina- dwie godziny gry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cdi niezalogowany
4 lutego 2012r. o 21:45
jestem za
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8219
#maniathc nieaktywny
4 lutego 2012r. o 21:54
gdzie co jak ??ogólnie jestem za
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza