Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

5311
#Matejo nieaktywny
6 lutego 2012r. o 12:47
To i ja się piszę z tym że ja głównie w Soboty bo mam taką pracę że czasami kończe o 16 a czasami muszę siedzieć nawet do 20 więc w tygodniu to będzie zależało już od tego o której skończę :-(

Coltmania.pl Forum posiadaczy i miłośników Mitsubishi Colt - zapraszamy! (...)Bóg dał człowiekowi nogi, a dał po to żeby mógł dojść tam, gdzie na glebie nie wjedzie.(...)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
6 lutego 2012r. o 12:52
To może w czwartek i w sobotę zawsze na któryś dzień w tygodniu się załapiecie jak by tak było to ja tez w to wchodzę :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2012r. o 13:19
Ja też chcę! Ale tylko w tygodniu moge...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
6 lutego 2012r. o 13:24
Tylko że do gry potrzeba minimum 10 osób, jak zrobimy na czwartek i sobotę to może by tak, że w jeden i drugi dzień przyjdzie po 7 osób i nie będzie w ogóle gry. Zresztą wszystko jest jeszcze do dogadania, na razie czekam na info w sprawie sali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2012r. o 13:30
teoretycznie to mozna zagrac nawet po 3 osoby,troszke wiecej bieganiny ale chyba o to chodzi by sie troche rozruszac w sezonie zimowym :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
6 lutego 2012r. o 13:36
Nie no z tego co widzę to chętnych jest mnogo tak że raczej będą pełne drużyny.Ja też mogę posłużyć transportem jak coś :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2012r. o 14:53
a co powiecie np na srode lub inny dzien tygodnia ? Czwartek nie pasuje jesteśmy w dwie osoby chętne :) I oferujemy rowniez transport dla trzech osob :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
6 lutego 2012r. o 15:08
Niom z tego co wyczytałam wcześniej to tylko sobota i czwartek wchodzą w grę chyba że można zrobić składeczkę na odpłatne wynajęcie sali

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza