Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

7331
#kaila1990 nieaktywny
6 lutego 2012r. o 20:35
De_Tourvel napisał(a): Ja mogę popytać o salę w GS nr 2 :)


Jak możesz to oczywiście zapytaj. Jeśli chodzi o salę w Tomaszowie, była to pierwsza propozycja, zresztą pytałam czy byłby dojazd i ludzie stwierdzili że da się jakoś to zorganizować, ale oczywiście jeśli znalazłoby się coś w Bolesławcu to nie widzę przeszkód. Możemy na razie grać w Tomaszowie póki nie ma żadnej pewnej sali w Bolcu. Wazne żeby się zebrać grupą i zacząć grać:) A dni czy salę można później zmieniać w miarę możliwości i potrzeb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5376
#shake nieaktywny
6 lutego 2012r. o 21:03
proboj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~coxx niezalogowany
7 lutego 2012r. o 13:00
piszcie kiedy spotkanie wchodzę w to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamila niezalogowany
7 lutego 2012r. o 14:07
je również jestem chętna, jak w tomaszowie to musiałabym sie raczej z kims zabrac:) w bolesławcu pasuje mi w tygodniu i czasem w weekend (szkoła)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
7 lutego 2012r. o 18:06
Witajcie, dostałam już potwierdzenie odnośnie sali- możemy grać spokojnie w sobotę, ale niestety tylko w soboty, bo pozostałe dni są zajęte. W związku z tym osoby które mogą grać w soboty- zaczynamy już za parę dni. Jeśli chodzi o pozostałych, będę szukała sali w jakiś dzień w tygodniu. Sala nie jest jakaś specjalnie wielka, jest dosyć wysoko, można pograć, ale nie ma za dużo miejsca po bokach boiska. Niektórym może to nie pasować, oczywiście rozumiem. Mogę wysłać linka z filmikiem gdzie chłopaki grają na tej sali w nogę. Wiem, że w siatkę też tam grywają. Teraz musimy się jakoś spotkać żeby dogadać się kto w ogóle będzie. Tylko teraz musi to już być na 100% bo chłopak który ma klucze nie będzie przychodził na darmo. Ten kto do mnie jeszcze nie pisał na gg niech napisze- 6480756 lub na numer 531788799, bo nie zawsze jestem przy komputerze. W razie pytań pisać. Możemy się umówić na spotkanie, np. w czwartek czy choćby jutro po południu czy pod wieczór.


Dopisane 07.02.2012r. o godz. 18:06:

Aha, wstępnie umówiłam nas na 16:00. Myślę, że tak do 18:30 byśmy grali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
7 lutego 2012r. o 18:16
czyli jak rozumiem planujesz jutro lub w czwartek spotkanko a w sobote inwazje na salę,tak??

Moim zdaniem sobota wystarczy,a to z tego względu ,że jak to sie mówi,jak ktoś ma za duzo to się d... poprzewraca,i będzie tak,że ludzie mogą marudzić ,że może wtorek,może piatek,a tak jak będzie jedna żelazna odzina i jeden dzionek to kazdy zaznaczy go w kalendarzu i zrobi wszystko aby te sobotę zrealizowac na siatce.

Poza tym co z tego,ze wielu chetnych,skoro w tygodniu różnie ludzie pracują,a i też pewnie niejedna osoba ma w domu co robić,tak więc nie zdziwie sie jak wyjdzie tak,że zawsze kilka osób po prostu nie bedzie mogło wpaśc:(

to co proponujecie na spotkanko jutro lub w czwartek-jaka miejscówka?o której?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
7 lutego 2012r. o 18:19
Na razie czekam na odpowiedź ludzi którzy rozmawiali już ze mną na gg- jak dla mnie możemy się spotkać u mnie, miejsce się znajdzie:) Tylko żeby każdemu godzina pasowała. Dla mnie to tak między 17 a 19 najlepiej. Chyba że gdzieś w knajpie jakiejś ale tutaj ja już nie wybiorę bo nawet nie wiem gdzie można posiedzieć większą grupą;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaś Fasola niezalogowany
7 lutego 2012r. o 19:57
Gdzie się mam w sobotę zgłosić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.