Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

7331
#kaila1990 nieaktywny
8 lutego 2012r. o 11:26
Dla osób chcących grać w tygodniu- dzwoniłam do szkoły na Komuny Paryskiej (nie wiem jak wy ją potocznie nazywacie) i jest możliwość wynajęcia sali we wtorki od 19:30 do 21:30 albo w środy, ale tylko do 16:30. Koszt wynosi 47 zł za godzinę. Ja osobiście piszę się jedynie na soboty w Tomaszowie bo do tak późna nie będę mogła z dzieckiem być na sali, dlatego jeśli są osoby zainteresowane, mogłabym pomóc w załatwieniu. Numer telefonu do szkoły: 757324009.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
8 lutego 2012r. o 11:34
kaila1990 napisał(a): Ten kto nie będzie mógł przyjść w czwartek na spotkanie a chce grać- piszcie na 6480756, są osoby oferujące transport, więc jakoś dogadamy wszystkich żeby każdy miał się czym dostać. Będę przekazywać kontakt do osób z autami żebyście mogli się między sobą dogadać.


postaram sie być na spotkanku,a co do soboty,to w sobotę potwierdzę czy będziemy jechać, jak tak to dam cynka na siebie i już,ewent priv;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
8 lutego 2012r. o 11:40
Ok, nie wiedzę problemu żeby się między sobą już dogadywać:) Najwyżej w czwartek wieczorem czy tam w piątek daj znać na forum czy i ile masz miejsc i wtedy osoby bez transportu odezwą się żeby się dogadać. Będę prosiła o to każdego kto może kogoś zabrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7748
#Cathleen.bc nieaktywny
8 lutego 2012r. o 11:43
Ja grać nie umiem , tzn umiem ale beznadziejnie mi to wychodzi :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
8 lutego 2012r. o 14:53
Cathleen.bc napisał(a): Ja grać nie umiem , tzn umiem ale beznadziejnie mi to wychodzi :(


to sie nauczysz ;) nie jestes sama ze swoimi obawami :]
ja bede mogl zabrac kilka osob, ale grunt to spotkac sie w czwartek,
potem to juz pikus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7331
#kaila1990 nieaktywny
8 lutego 2012r. o 19:41
Ja też nie gram rewelacyjnie, szczególnie po ciąży będzie ciężko wrócić do formy;) Ważna jest dobra zabawa. Kiedyś miałam w grupie takiego "kolegę", który moje nieudane uderzenie skomentował w następujący sposób "może sobie porzucamy zamiast grać". Wiadomo, że nie zawsze wszystko musi wychodzić, ale po to są tam lepsze osoby żeby przy nich się podszkolić. O wiele lepiej wychodzi gra, kiedy grają osoby na wyższym poziomie od nas. Ma być fajna atmosfera, to rozkaz;)

Przypominam o spotkaniu jutro, Antica godz. 18:00.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
8 lutego 2012r. o 23:44
Ja sie pisze. W sobote na pewno wpadnę (nie wiem jak jutro). Mam miejsce w aucie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
9 lutego 2012r. o 8:31
tieri napisał(a): Ja sie pisze. W sobote na pewno wpadnę (nie wiem jak jutro). Mam miejsce w aucie


W zasadzie i ja chetnie podjade i troszke sie pogram, bo od miesiaca wcale sie nie ruszam. Gdyby cos to pasuje mi sobota i miejsca mam w aucie.

Spotykamy sie pod sala? czy gdzies w bc i jedziemy konwojem?

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.