~zaciekawiona napisał(a): Proszę Pana ,jestem w tej drugiej połowie wysyłających cv.Błędów ortograficznych nie robię,ze stylem pisania problemów nie mam.Logicznie zdania budować potrafie.
Pracy szukam z determinacją ( nie, nie tu na forum) .
Jednak efekty są bezowocne,może mój dojrzały wiek jest przeszkodą?( 46) brak wyższego wykształcenia? zaledwie srednia znajomość języka niemieckiego?Cóż...c'est la vie
Pracodawcy wolą zatrudniac młode,śliczne itp itd itc..
Pozdrowienia '
Eh, prosze się nie przejmować, ja mam wyższe, języki znam nieźle, błędów nie robię, młoda jestem, pracy również szukam z determinacją, a pracy ani widu ani słychu. Tak więc nie sądzę, że wiek albo któryś z tych czynników zawinił o tym, że nie ma Pani pracy. Po prostu Bolesławiec to taka pipidówa, gdzie jeżeli nie ma się znajomości i pleców, to naprawdę ma się pod górkę. A tak w ogóle, to orientuje się ktoś jaki jest teraz wskaźnik bezrobocia w powiecie? Wiem, że jakiś czas temu było prawie 14%. Czy coś się zmieniło?