Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kupczak nowym dyrektorem MOPS
~Ja niezalogowany
5 marca 2012r. o 22:02
W tym czasie był już na wypowiedzeniu.. ? :) Ale nie on złożył wypowiedzenie ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierownik niezalogowany
6 marca 2012r. o 10:08
przepraszam bardzo, a za kogo pieniadze robił te podyplomowki? o toz pewnie za publiczne ! podyplomowke moze kazdy zrobic, jaki tu atut? na 1 miejscu liczy sie wykształcenie głowne czyli mgr lub dr , jak w nowogrodzcu zastepca dyrektora to widac z jakiej szajki tam sama rodzina niemowiac o układach i fałszowaniu rekrutacji w tym packowie nowogrodzkim !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BEZDOMNY niezalogowany
6 marca 2012r. o 15:31
JAKOS GO NIE ZNAM :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8250
#krzysztoforus2 nieaktywny
6 marca 2012r. o 15:35
Będziesz załatwiany przez pracownicę MOPSu, która ma mniej tytułów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 19:16
sebo4344 napisał(a): no to super w leśnej były przez niego przekręty w mops-ie i tu terz tak będzie, teraz to nic nie będzie można załatwić


Przekręty to mało powiedziane. Sam fakt że mgr inż zajmuje sie pomocą społeczna o czymś mówi . W czasie gdzie inżynierowie maja wzięcie ten lata od gminy do gminy w zależności gdzie są koledzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lajf is brutal niezalogowany
19 listopada 2012r. o 23:52
A cóż to za zaburzone afektywne ujeżdżanie dyrektora :] Przecież czas jest najlepszym moderatorem. Nowy dyro powinien szczególnie zadbać o sprawiedliwie rozdysponowanie pieniędzy wśród potrzebujących - sprawdzać to - a przede wszystkim poprawić atmosferę w pracy.
Dajmy Kupczakowi czas, potem sprawdzajmy... ew. baty :>

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pseudo niezalogowany
20 marca 2013r. o 19:08
Zgłaszam skargę na panią J., pracownicę socjalną MOPS Bolesławiec, która złośliwie pozbawiła mnie opieki wykorzystując jako pretekst mój pobyt w szpitalu. Kłamliwie stwierdziła że byłem w sanatorium. Zastąpiła moją opiekunkę socjalną i bezprawnie zmieniła decyzję o opiece na moją niekorzyść. Jestem człowiekiem schorowanym, niepełnosprawnym, po 2 udarach, mam jaskrę, zaćmę, cukrzycę insulinową, uszkodzony kręgosłup, a ona straszyła mnie że ma męża policjanta i sama zachowuje się jak policjant. Od pracy w MOPS odsuwane są osoby życzliwe i pracowitę a foruje się takie jak pani J., która do pracy się nie nadaje. Moje skargi w MOPS są ignorowane a pani J. dalej dręczy ludzi.

Zmoderowano 21.03.2013 godz.8:05 - powód: nazwisko. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIR niezalogowany
20 marca 2013r. o 22:43
Co wy tam wiecie :D :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.