Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przesyłki kurierskie

~gosia niezalogowany
29 kwietnia 2012r. o 17:59
witam wszystkich
czy wie ktoś może gdzie i jak mogę nadać przesyłkę o wadze ok.10kg (wózek)nie zależy mi na konkretnej firmie ale nie chciałabym przepłacić a nie wiem czy są spore różnice cenowe, czy może ktoś wie co i jak????z góry dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2012r. o 23:01
Wpisz w google dwiepaczki i wyskoczy Ci strona gdzie można zamówić kuriera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2012r. o 14:12
ja nadaję paczki gls-em w sklepie motoryzacyjnym obok głównej spódzielni bolesławianka, do 30 kg - 40 zeta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2012r. o 15:48
no widzisz ,a w serwisie dwie paczki polowe taniej :) wiec nie widze sensu przeplacac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1380
#dankam nieaktywny
30 kwietnia 2012r. o 16:14
Ja korzystam z bestpost
Paczka do 30kg kosztuje niecałe 16zł brutto. Oni maja podpisana umowę z K-EX (były Kolporter). Zamawiasz kuriera przez internet (wypełniasz wszystkie dane, płacisz przelew i gotowe). Kurier odbiera i to wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2012r. o 18:23
Chyba wszystkie firmy kurierskie umożliwiają nadawanie paczek z domu klienta. Ja wysyłałem tak UPS, na ich stronie można znaleźć informacje, obliczyć koszt itp. Kurier przyjeżdża do domu, zabiera przesyłkę i za to nie płaciłem jakiś dodatkowych kosztów.
http://www.ups.com/content/pl/pl/shipping/index.html?WT.svl=PriNav
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2012r. o 19:12
przesyłki kurierskie P.H Julia Bolesławiec nie polecam wysłałem paczkę u tego kuriera 2 tyg temu za pobraniem i pieniądzy do tej pory nie ma.A co dzwonię to pani twierdzi że przelewy w piatki robi,a jak by nie patzrzył były już dwa:( co dzwonię to ciągle ta sama gadka że przeelejmy w piatek na konto.Po majówce jade tam osobiście i zobaczymy co beda mieli do powiedzenie.Ileż mozna czekać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2012r. o 8:35
czy ktos zwaz wysyłał u tej juli jak tam w końcu jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza