Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przesyłki kurierskie

3754
#iwetka20 nieaktywny
2 maja 2012r. o 8:51
~ napisał(a): czy ktos zwaz wysyłał u tej juli jak tam w końcu jest

Ja wysyłałam kilka razy i jestem zadowolona, na drugi dzień była u odbiorcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
2 maja 2012r. o 10:04
nie polecam tego pośrednika na kościuszki ta dziewucha kasuje jak za zborze.Wiecznie naburmuszona no chyba że paczke wysyła facet to w tedy miła uśmiechnięta.Kiedyś tam coś chciałem wysłać jak powiedziała mi cene to zawartość paczki brdziej opłacało śię wyrzucić niż wysyłać !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja ja ja niezalogowany
2 maja 2012r. o 10:05
~gosia napisał(a): witam wszystkich
czy wie ktoś może gdzie i jak mogę nadać przesyłkę o wadze ok.10kg (wózek)nie zależy mi na konkretnej firmie ale nie chciałabym przepłacić a nie wiem czy są spore różnice cenowe, czy może ktoś wie co i jak????z góry dziękuję



Koszt wysyłki to będzie jakieś 50 złotych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8190
#gasina49 nieaktywny
2 maja 2012r. o 10:14
~ napisał(a): Wpisz w google dwiepaczki i wyskoczy Ci strona gdzie można zamówić kuriera.


przecież na samym początku posta jest podane dwie paczki.
Od paru dobrych lat wysyłam za ich pośrednictwem i nie ma problemu.
koszt do 30 kg= 20 zł
Trzeba mieć tylko drukarkę bo list przewozowy trzeba sobie wydrukować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3468
#motomaniak nieaktywny
2 maja 2012r. o 13:40
https://www.kurjerzy.pl/pp/biddj29

zamawiasz kuriera przez internet (masz do wyboru nawet 3 kurierów). Przyjeżdżają do Ciebie po paczkę. Ty masz tylko wydrukować im list przewozowy. Sprawdzona firma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gaźnik niezalogowany
11 października 2012r. o 15:54
Nie polecam tej firmy bo to same oszusty.Łapciuchy i nic po za tym.OSZUSTY.OSZUSTY.OSZUSTY.OSZUSTY.OSZUSTY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
11 października 2012r. o 17:32
Ja również polecam dwiepaczki.pl
Za wysłanie kurierem DHL paczki 12 kg zapłaciłem 19,60 PLN
Paczka na drugi dzień była już w Gdańsku.



Dopisane 11.10.2012r. o godz. 17:32:

No i nigdzie nie musiałem łazić, kurier przyjechał pod drzwi mojego domu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
12 października 2012r. o 10:06
Przez które firmy, można wysłac paczkę poza granice kraju..np. UK ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.