Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Babka z Gromadki

~ niezalogowany
29 września 2013r. o 10:22
"żaden niemowlak nie jest ładny"... ale kto tu mowi tylko niemowlakach... ???

W ogole przekonywanie kogokolwiek do takich kwestii jest bezcelowe, bo to tak jakby ktoś próbował mowic o tym czy jest Bog, czy gonie ma. Albo wierzysz, albo nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 10:56
~ napisał(a): "żaden niemowlak nie jest ładny"... ale kto tu mowi tylko niemowlakach... ???

W ogole przekonywanie kogokolwiek do takich kwestii jest bezcelowe, bo to tak jakby ktoś próbował mowic o tym czy jest Bog, czy gonie ma. Albo wierzysz, albo nie.


To jest na przykładzie niemowlaka i wcale nie przekonywanie tylko raczej próba otwarcia oczu ,uświadomienia ,ze wiara w uroki jest po prostu smieszna i prosze nie porównywać do wiary w Boga bo wszelkie wierzenia i uprawianie guseł i odczyniania uroków jest wstrętne Bogu i człowiek wierzacy popełnia ciężki grzech trwając uparcie przy swoim ,choć nie może usprawiedliwiać się tym ,że nie wie co czyni,bo ludzie uswiadamiają a taka osoba upiera sie przy swoim.Wiara w uroki i inne zabobony oddala od Boga a zbliza do szatana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 20:11
Ciągnąc ten temat, możecie tylko zaszkodzić....wszystkim...to chory kraj, zawiść ludzka nie zna granic...
Nie jedna i nie dwie takie historie już były i dobrzy ludzie ponoszą o dziwo konsekwencje swojej dobroci. Warto by zamknąć temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
29 września 2013r. o 20:41
Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 21:34
wszyscy o tym Bogu a moze to dar od Boga dostała ta kobieta i leczy ludzi co potwierdzone wieloma pochwałami kazdy krytykuje a jak przyjdzie co do czego to pierwszy o pomoc poprosi bo Bóg ci nie pomoze ani modlitwa :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2013r. o 23:03
~ napisał(a): wszyscy o tym Bogu a moze to dar od Boga dostała ta kobieta i leczy ludzi co potwierdzone wieloma pochwałami kazdy krytykuje a jak przyjdzie co do czego to pierwszy o pomoc poprosi bo Bóg ci nie pomoze ani modlitwa :) :)



Ale brednie wypisujesz i przeczysz swoim własnym słowom.Jeżeli Bóg nie pomoże to jak ma pomóc babka która według ciebie działa z mocy bożej,bo niby dostała dar od Boga,? :P :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bylam u Pani Świrskiej niezalogowany
30 września 2013r. o 13:40
Witam,
nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać, bo tylko fakty się liczą. Siostry córka miała zwichniete kolano, 6 tyg. w gipsie i nadl bolało. Zwróciła się do Pani Świrskiej o pomoc. Pani Świrska nastawiła zwichnięte kolano i na trzy dni zabandarzowała, nie wiem ale bzło unieruchomione, po trzech dniach powróciła sprawność do dziś, ja wzbiłam sobie kciuka w stawie w momęcie napuchło, nie ryzykowałan gipsem, po trzech dniach wróciłam do pracy, moja córka bała się w nocy zasnąć światła były zapalone zawsze, włączone radio lub telewizor, już przyzwyczaiłamsię że tak ma być, ale do czasu gdy już były takie lęki, kłopoty z sercem,brak powietrza, na scianie próbowała coś łapać, kilka razy wylądowała na SOR itd. nie wytrzymałam i zabrałam ją do Pani Świrskiej. Pierwsze spotkanie w mieszkaniu objawiło się ogromnym strachem ,oczy mojej córki wyglądały jak na filmach HORROR, przerażona, a jak była kropiona święconą wodą to sama nie mogłam uwierzyć w jej zachowanie, straszna reakcja, to tak jakby ją chciał poparzyć. Była Sama jeszcze 2 razy u Pani Świrskiej jak tylko poczuła lęk. Dzisiaj, hmmm, ja zapomniałam o jej problemach, poprostu ich nie ma,a jeszcze wspomnę że byłam taka mądra , że zafundowałam wizyte u psychiatry...no,no,mamuśka super, dziecko na prochach było 3 miesiące, a że pracować musiała to coś za coś, odstawiła prochy a problem dalej został. Dzisiaj, ukłony dla Pani Świrskiej, dużo Zdrowia i cierpliwości dla ludzi, nikt nie dzwoni przed wizyta, wpada do Niej jak do siebie, ja tak też zrobiłam, nigdy nie mówiła że na dzisiaj limit wyczerpany.
Pozdrawiam. :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
30 września 2013r. o 13:59
cicho kobieto bo babcie też zamkną za leczenie bez dyplomu jak tego dentystę :|


Dopisane 30.09.2013r. o godz. 13:59:

~ napisał(a): Ciągnąc ten temat, możecie tylko zaszkodzić....wszystkim...to chory kraj, zawiść ludzka nie zna granic...
Nie jedna i nie dwie takie historie już były i dobrzy ludzie ponoszą o dziwo konsekwencje swojej dobroci. Warto by zamknąć temat.

Zgadza się.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.