Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~pietrek1 niezalogowany
14 listopada 2012r. o 20:14
tieri, bo samo się nie poprawi. Zakładam, ze masz dwie zdrowe ręce i trochę oleju w głowie. Nie ogladaj się na politykierów, bo oni tylko memłać ozorami potrafią, zresztą jak niektórzy na tym forum. Weż swój los w swoje ręce, a jest duża szansa, ze będzie lepiej :) .
Falco ma racje. ja też rzygam juz tym smoleńskiem. Choc może nie tyle, że rzygam, po prostu amm to gdzieś i zwyczajnie nie mam czasu na interesowanie sie pierdołami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2012r. o 20:18
~pietrek1 napisał(a): Zakładam, ze masz dwie zdrowe ręce i trochę oleju w głowie.


Ja ma dwie ręce i troche oleju we łbie i dobrą pamięć!! :>
Gdzie zdjęcie CZEPKA!! :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 listopada 2012r. o 22:44
tieri napisał(a): ale nie sadzisz że wersji katastrofy smoleńskiej było za dużo?


a czyja to wina?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
15 listopada 2012r. o 10:34
~pietrek1 napisał(a):
Falco ma racje. ja też rzygam juz tym smoleńskiem.

Kolejny taki sam wpis chłopczyków, których interesuje tylko czubek własnego nosa. Nikt inny tego tematu tu nie zaczynał. To kto gotuje się we własnym sosie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 listopada 2012r. o 16:08
czas na porcję humoru wprost z poselskich ław

[img=1352992110_wy0afag.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 listopada 2012r. o 16:51
~zacofany moher napisał(a):
~pietrek1 napisał(a):
Falco ma racje. ja też rzygam juz tym smoleńskiem.

Kolejny taki sam wpis chłopczyków, których interesuje tylko czubek własnego nosa. Nikt inny tego tematu tu nie zaczynał. To kto gotuje się we własnym sosie?

czubek własnego nosa powiadasz?
masz rację ...chłopczyku
taki ,,bóg,, jakiego reprezentują jego przedstawiciele w kościołach czy bazylikach większych,mniejszych i taka ,,ojczyzna,, jaką serwują mi tusko czy kaczyńsko podobni ,sprawia to że mam w sobie tyle patriotyzmu co dla nich szacunku...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
15 listopada 2012r. o 16:57
Nowoczesny barbarzynca to ktos, kto wysmiewa utrwalone przekonania naszego dziedzictwa. Ktos z wieczna drwina na ustach, kto uwaza sie za kogos ponad wszystkimi. To tez mozna nazwac nie tylko barbarzynstwem, ale i nikczemnoscia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 listopada 2012r. o 17:02
Nie patrz na polityków tylko na siebie. To od nas, zwykłych obywateli, wszystko sie zaczyna. To my jesteśmy Polska, nie pasożyci u władzy.

Podejście: "mi będzie zależało tylko wtedy, gdy oni będę lepsi" nie ma racji bytu. Oni nie biorą się znikąd.


Dopisane 15.11.2012r. o godz. 17:02:

to do 'falco' było

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego