Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 listopada 2012r. o 19:24
A propos humoru. Pamiętacie ileż to partii zmienił nasz ulubiony Łowca Much ? I w jakiejż to dzisiaj siedzi ? Skornie ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 listopada 2012r. o 19:55
,,z wieczną kpiną,,?
falco ,,barbarzyńca i nikczemnik,,?...podoba mi się :D
...a do skorna :)
to też ,,nie bierze się znikąd,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
15 listopada 2012r. o 20:08
skorn napisał(a): To od nas, zwykłych obywateli, wszystko sie zaczyna. To my jesteśmy Polska, nie pasożyci u władzy.

Podejście: "mi będzie zależało tylko wtedy, gdy oni będę lepsi" nie ma racji bytu. Oni nie biorą się znikąd.Dopisane 15.11.2012r. o godz. 17:02:to do 'falco' było


Nie biorą się znikąd :) Głosujemy na nich , w wolnych wyborach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 listopada 2012r. o 20:13
i dlatego mając wolny wybór ,od wielu,wielu lat nie biegam do -tfu-urn... ;)
na nią mam jeszcze czas...chyba... :D a pózniej będę miał całą wieczność :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 listopada 2012r. o 22:30
falco napisał(a): i dlatego mając wolny wybór ,od wielu,wielu lat nie biegam do -tfu-urn... ;)
na nią mam jeszcze czas...chyba... :D a pózniej będę miał całą wieczność :D

I oby Ci tak zostało , aczkolwiek pomyślałem sobie ostatnimi czasy , że gdyby tak właściwa persona .... ale , kto?
Oto jest pytanie :D
Boże coś Polskę przez tak liczne wieki ... :D
Czółko Obywatele , pora spać :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
15 listopada 2012r. o 22:48
Panniusiu:*

Dla Ciebie:

:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 listopada 2012r. o 8:36
Dziękuję Magnum :* Myślę , że w chwili obecnej przydała by się Europie jeszcze jedna taka zawierucha ... taki wiatr zmian :)
Ale , ale szukam i znaleźć nie mogę tematu , jak to Bolecnauci wybierali się na manifestację do Warszawy , chciałbym posłuchać relacji naocznych światków , bo w sieci znalazłem np . coś takiego :

http://bezdekretu.blogspot.com/2012/11/dobrze-sie-stao.html

Miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9879
#panda nieaktywny
16 listopada 2012r. o 9:00
to może zacytujmy!

DOBRZE SIĘ STAŁO


Dobrze się stało, że poszliśmy osobno - My i Oni. Oni prowadzeni przez człowieka, który na nienawiści zbudował swoją pozycję, My – kierowani tradycją i obowiązkiem Polaka.
Dobrze się stało, że po stronie Onych zebrały się zastępy cmentarnych postaci – politycznych „wampirów, upiorów i zmór nocnych” oraz tych, „których nawet nazywać nie warto”.
Dobrze, że rozdzieliły nas kordony „bijącego serca partii”. Ich dzieci i kobiety szły pod ochroną BOR-u i armii tajniaków, nasze dzieci i kobiety zaatakowano gazem i pałkami. Tam towarzyszem marszu był strach i prywata, nam wtórowały myśli Polaków i słowa dumnych pieśni.
Wczorajsza lekcja nie pójdzie na marne. Młodym ludziom, którzy widzieli policyjnych prowodyrów i poczuli zapach sowieckiej „czieremuchy" – nikt już nie wmówi, że żyją w wolnym państwie. Sami odkryją, ile kosztuje niepodległość i jak długa do niej droga. Na warszawskim bruku odebrali najważniejszą lekcję patriotyzmu. Tę samą, na której moje pokolenie zdawało egzaminy w latach 80.
Dobrze się stało, że po raz kolejny podzieliła nas pamięć o Niepodległej – dla Onych groźne i obce słowo, dla nas – czas dumy i narodowego święta.
W tym dniu, podział na My i Oni był konieczny. Wytyczył nie tylko nasze poczucie odrębności - to kim jesteśmy i z jakiej historii wyrastamy, ale równie mocno obnażył miejsce Onych, sytuując ich poza tradycją i wspólnotą narodu. Oni wiedzą, że ta dychotomia jest dla nich zabójcza – buduje grupową solidarność i pozwala odróżnić swoich od obcych. Boją się jej, bo bez załganych haseł i „budującej zgody" - nie mają tożsamości, celu ani perspektyw.

Dobrze się stało, że po wczorajszym dniu możemy powiedzieć - "Polska należy do nas" i doświadczać dumy z bycia Polakiem. Tej dumy, której Oni nigdy nie odczują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie