Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Modrawa Alstremeria niezalogowany
5 listopada 2019r. o 11:04
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a):
~~Modrawa Alstremeria napisał(a):
Widzisz de -bilu to ja napisałem ,że jesteś bezmózgiem a ty to małpujesz i powtarzasz .Wasze zdanie zaczyna się i kończy na Nowogrodzkiej a cała reszta tylko powtarza cały przekaz naczelnika Jarosława .


To już nie tylko bezmyślność ( której fakt wskazywałem JAKO PIERWSZY!),
to już jest paranoja! Np. ja jestem przeciwnikiem PiS, nie pamiętam kiedy ostatnio słuchałem albo czytałem "naczelnika Jarosława", ale z pewnością to było dawno!
Przy całej potędze manipulacji medialnej, nie ma jeszcze mechanizmów, które 40% ludzi są w stanie wdrukować do mózgu te same myśli. Ciągle zadrukowuje się mózgi MNIEJSZOŚCI! Gość, któremu akurat zadrukowano mózg, sądzi że inni mają tak samo!

Paranoik nawet sądzi że to on wymyślił bezmózgowość :D


Tumanie gdzie to wyczytałeś ,że to on wymyślił bezmózgowość ,.A Hitler ilu Niemców otumanił przygłupie .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Słomkowy Wiciokrzew niezalogowany
5 listopada 2019r. o 11:18
Ciekawe że komuś tu ten jeden polityk skojarzył się akurat z Hitlerem.
Przypadek?
Nie sądzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
5 listopada 2019r. o 11:30
~~Modrawa Alstremeria napisał(a):
Tumanie gdzie to wyczytałeś ,że to on wymyślił bezmózgowość ,


"Widzisz de -bilu to ja napisałem ,że jesteś bezmózgiem a ty to małpujesz i powtarzasz "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Winnik niezalogowany
5 listopada 2019r. o 12:54
https://wiadomosci.wp.pl/konfederacja-uderza-ustawa-w-stanislawa-piotrowicza-krzysztof-bosak-mamy-projekt-6442768134592129a

pis zniszczył Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
5 listopada 2019r. o 13:51
Po PO nie było już co niszczyć!

PiS to bałwany! Ale i tak przy PO, PiS to mistrzowie świata przy patałachach z drużyny podwórkowej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Tawuła niezalogowany
5 listopada 2019r. o 13:57
Kaczor rozgrywa tę całą opozycję jak chce . Oni się kopią kto będzie szefem PO ,Lewaków , kto na prezydenta od nich a Kaczor fiki miki i już kandydatów do TK .Niezła beka z tej opozycji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
5 listopada 2019r. o 15:15
Dokładnie wali tą opozycje po pyskach jak chce . Duda ma drugą kadencje klawucha ja to się mawia w zakładach bukmacherskich . A tutaj mogą se pisać te swoje pierdy . Antoni królem senatu PASUJE hahahahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Winnik niezalogowany
5 listopada 2019r. o 16:05
Nowa elyta:

macierewicz marszałkiem seniorem !!
banaś szefem NIK !!
piotrowicz i pawłowicz sędzią TK !!

Na naszych oczach tworzy się historia - histeria - upadek Polski następuje wielkimi krokami.

Gdzie się podział Naród ?? ...Przykre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.