Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Krwistoczerwony Pieris niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 17:21
Pluralizm w polskich mediach już istnieje. Przymusowe rozdrobnienie mediów ograniczy wolność słowa, ponieważ przetrwają tylko państwowe i małe media - napisała ambasador USA Georgette Mosbacher na Twitterze. Jej zdaniem "polskie społeczeństwo nie skorzystałoby na mniejszej liczbie różnorodnych głosów". To komentarz do pomysłu PiS o dekoncentracji mediów w Polsce.


I co PIS owce ,po ptokach ,a takie pomysła mondre miałyście .Ojciec Tadeusz już TVN kupował z 99% rabatem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Cebulica niezalogowany
29 sierpnia 2020r. o 12:06
~~Niebieskofioletowy Barwinek napisał(a):
Horus napisał(a): niemożliwe...;)
przeprosili ?
o oni tak w�


Kmiot znów sie produkuje, a tu ciach i głomba nie ma.


biedak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
30 sierpnia 2020r. o 22:56
Nowy podręcznik.
Prania mózgów młodzieży ciąg dalszy ;)
[img=1598820949_psrfkc6.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopopielaty Sadziec niezalogowany
2 września 2020r. o 12:08
cheap azithromycin online
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Kosaciec niezalogowany
6 września 2020r. o 21:04
pis jest koszmarnym absurdem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 września 2020r. o 22:29

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 września 2020r. o 19:58
Lawenda ... dziękuję za publikację ... nie wiedział bym :)

Pokój Duszom pod Smoleńskiem ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 września 2020r. o 20:27
~~Złotobrązowa Lawenda napisał(a): Wróćmy na chwilę do katastrofy smoleńskiej - oto opinia niezależnego fachowca z którym się zgadzam ale jestem ciekaw waszego zdania o tej opinii :
Pilot Jerzy Grzędzielski ur. 4 maj1933r.
zm. 27 lutego 2017r. mówił całą prawdę o katastrofie smoleńskiej!
"Doczekałem się pięknej, wolnej POLSKI. Nie chcę jej stracić, o Katastrofie smoleńskiej mam prawo mówić. Poświęciłem lotnictwu niemal 50 lat. z czego jako kapitan w liniach lotniczych ponad 30. Przewiozłem bezpiecznie miliony pasażerów od Alaski po Australię, od Tokio i wyspę Guam na środku Pacyfiku po Amerykę Północną i Południową. W cywilizowanym świecie do kokpitu samolotu wiozącego VIP-ów nikt nie ma wstępu. jest znana.
Nasza znakomicie wykształcona (pozazdrościć może nam wiele państw) komisja badania wypadków lotniczych ogłosiła wyniki.




Jerzy Grzędzielski
ur. 4 maj1933 zm. 27 lutego 2017r.
Emerytowany kapitan linii lotniczych
Pilot doświadczalny samolotowy i szybowcowy
Instruktor samolotowy i szybowcowy
Inspektor Wyszkolenia Lotniczego
Oficer rezerwy Wojsk Lotniczych


musiałem to sprawdzić i wreszcie po latach doczekałem satysfakcji...
dlaczego?...bo jeśli kogoś to zaciekawi , wróci do historii forum i odnajdzie ten sam artykuł odnajdzie i mój komentarza do niego ...
pierwszy artykuł o tym zamieściła ''Skrzydlata Polska'' którą od lat czytam ...

co to wtedy się działo?...ano Falco ''kłamał'' rozpowszechniał ''fejki '' a tak ogólnie mówiąc to ''komuch plujący na patriotów'' :]

oczywiście tych ''poległych'' ...;)

co się działo kiedy pisałem o antkowych ''trzech cudownie ocalonych''?....hahaha

super Lawendo że do tego wróciłeś ...:)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.