Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Granatowoszara Fortegilla niezalogowany
8 stycznia 2022r. o 21:59
~~lolek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zenek Martyniuk napisał(a): Założenie jest proste. Na pis dzelskim wale mają stracić wszyscy, z wyjątkiem pis dzielców.
Kiedy w końcu zrozumiecie, że z rozdawnictwo ktoś musi zapłacić, a tym kimś jest osoba pracująca za miskę ryżu. Nikt inny, zapłacą najbiedniejsi, bo ich jest najwięcej, i najłatwiej jest ich okraść.


Dobrze piszesz moja dziewczyna prowadzi maleńką firmę jednoosobową do tej pory była na małym ZUSie od pierwszego musi przejść na duży czyli 1600 zł za wynajem lokalu właścicielka podniosła jej czynsz w związku z podwyżką cen gazu i prądu ,już zdecydowała zwija interes i przechodzi na Kuroniówkę a później chyba wyjedzie z tego chorego kraju .


A na kogo głosowała ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 13:14
Skazanie Jarka w wolnej Polsce nie będzie wcale takie łatwe, a na pewno już nie będzie szybkie... i to wcale nie ze względów dowodowych. Zapewne będzie uciekał przed wymiarem sprawiedliwości w chorobę.., że stary, schorowany ,ma sklerozę i nic już nie pamięta..., że nie może uczestniczyć w rozprawach.., że dwugodzinne przesłuchania to nieludzkie traktowanie i tortury... Nie zdziwię się jeżeli zaczną go wozić na wózku inwalidzkim i kreować na ofiarę okrucieństwa przeciwników politycznych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DEBIL z peło niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 13:26
A ja myślę że Jarek wystartuje za parę lat w maratonie Warszawskim na dobry POczatek . A POtem już poleci Tokio, New York, Boston ,od razu widać że forma rośnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 13:34
~~DEBIL z peło napisał(a): A ja myślę że Jarek wystartuje za parę lat w maratonie Warszawskim na dobry POczatek . A POtem już poleci Tokio, New York, Boston ,od razu widać że forma rośnie.


Niech leci gdzie chce byle tylko w jedną stronę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cnota niewieścia niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 12:48
Sąd Okręgowy w Warszawie umorzył sprawę pisarza Jakuba Żulczyka oskarżonego o znieważenie prezydenta Andrzeja Dudy. Chodzi o wpis zamieszczony w mediach społecznościowych w listopadzie 2020 r., w którym - w kontekście wyborów prezydenckich w USA - Żulczyk nazwał prezydenta "...em".

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cnota męska niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 12:56
"jak będziesz w PO to będę cię bronił jak niepodległości"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Mieczyk niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 13:01
~~cnota męska napisał(a): "jak będziesz w PO to będę cię bronił jak niepodległości"

Ty zdradziecka mordo ,gorszy sorcie ,elemencie aspołecznym .Do piachu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 13:35
Tusk to normalny facet a nie jakaś kacza obszczana antypolska pierdoła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie