Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Pepi niezalogowany
18 lutego 2022r. o 19:21
~~JACUZZA napisał(a): Łupieżowy obszczańcu podpalaczy Polski w 2 lewych butach nie podsłuCHUJ


Wiem że zależy ci na pampersach, ale więcej nie mam, mogę ci opchnac tak żebyś miał po dwa pampersy na dzień, więcej nie dam rady. Wchodzisz w to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbynek niezalogowany
27 lutego 2022r. o 7:57
Na moje wyczucie, zarówno Morawiecki jak i Duda przyjęli właściwy ton na temat ruskiej agresji . Ale ciągnie się za nimi szpetne dziedzictwo miłosnych relacji z europejskimi Putinowcami lub Chińczykami. Polityczna poprawność każe dziś o tym nie mówić. Ale ja nie jestem politykiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olkoo niezalogowany
27 lutego 2022r. o 10:52
Admin dodaj przycisk "wy...pie.... ruska onucę" bo śmierdzi tu kacapami strasznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruska onuca niezalogowany
27 lutego 2022r. o 10:56
~~olkoo napisał(a): Admin dodaj przycisk "wy...pie.... ruska onucę" bo śmierdzi tu kacapami strasznie


Horusa nie zatrzymasz ,jest niereformowalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janek Kos niezalogowany
27 lutego 2022r. o 11:28
Chyba jestem ruską onucą i ja rozpocząłem tę wojnę , bo już w lecie , jeden taki Ukrainiec w Bolcu nawijał do naszych nie oczytanych lemingów ,jaki to ich Bandera był wielkim bohaterem a że on teraz rezał ruskich nożem w Odessie , powiedziałem mu że Ci jego bohaterzy pół rodziny mi wymordowali na Wołyniu ,to odpowiedział że widocznie zasłóżyli.Więc dostał w zęby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Kolczurka niezalogowany
27 lutego 2022r. o 17:50
Pisowska propaganda niczym się nie różni od propagandy Putina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FIFA Kocha ruble niezalogowany
28 lutego 2022r. o 1:30
Kacapy zostali MISTRZEM Świata w piłce nożnej . W Katarze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
7 marca 2022r. o 2:02
PRAWDA. Smutne !!! Od 2015 roku ZDRAJCY i PRZESTĘPCY rządzą Polska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza