Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 kwietnia 2014r. o 8:36
skorn napisał(a): http://prawy.pl/felieton/5470-dzien-durnia-czyli-po-i-psl-zmuszaja-rodzicow-do-kontynuowania-protestu-w-sejmie


Przydałby się jeszcze jeden Brunon K. Rację ma Zaleski ... empatia równa zeru.
Miejcie to na uwadze , kiedy następnym razem zganiać Was będą do urn wyborczych, te tłuste szuje ... jak Tuwim mawiał.


Dopisane 03.04.2014r. o godz. 08:36:

Mir.ko , a kto Ci powiedział , że w Boga nie wierzę ? Nie wierzę w instytucję KK. Ze Świętej Geometrii wynika , że istnieje Generalny Projektant, zwany w Mądrej Książce Słowem. Nie ma czegoś takiego , jak szatan , czy piekło , ale Duch , który nieustannie tworzy jest. Nie słuchaj ateistów :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 8:38
nic to nie zmienia. polacy nie wierzą w poprawe sytuacji i wolą pozostawić obecny stan rzeczy. PO wychodzi na prowadzenie w sondażach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 8:41
niedawno negowałeś Boga, mówiłes natomiast o Stwórcy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 kwietnia 2014r. o 8:45
A nie przyszło Ci do głowy , że te słupki , być może są nieco naciągane ? :D


Dopisane 03.04.2014r. o godz. 08:45:

Musiałeś coś pomylić , albo już po piwku jesteś :)
Bóg i Stwórca , to ta sama istota.:)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
3 kwietnia 2014r. o 10:49
Pannazdzieckiem napisał(a): Musiałeś coś pomylić , albo już po piwku jesteś :)
Bóg i Stwórca , to ta sama istota.:)


Nie pomylił nic mir.ko , ja też to pamiętam .I tak czekałam, kiedy z całą swoją cywilną odwagą się tego wyprzesz :P

Napisałeś jednoznacznie ; ''Nie wierzę w Boga, wierzę w Stwórcę ''




Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 13:45
Aby powrócić do tematu proponuję: szczególnie dla SKORNA...(bo my dziadkowie i tak swoje wiemy ...)

http://www.pdf.edu.pl/text-nie-taka-zwycieska-1444

Ksiązka do wypożyczenia w naszej bibliotece .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
3 kwietnia 2014r. o 14:53
~Iza napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

Uchowaj Boże , jak słyszę słowo korporacja , niezbędnik mi się w kieszeni sam otwiera , patrz Pan , jaki cud :D ...

To fuksiarz jesteś, bo od podwójnych standardów można się nabawić rozdwojenia jaźni :D



Każda 'persona' legitymująca się ID card danej korporacji jest jej zasobem. W przypadku Polaków jest nią Rzeczpospolita Polska :]

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
3 kwietnia 2014r. o 15:46
ciekawe jaka pensja srednia by była za PO w RP Zwycięskiej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza