Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przekroczyłeś pięćdziesiątkę? Pomyśl o wizycie u urologa
~Anonim niezalogowany
14 sierpnia 2012r. o 7:38
Warto zobaczyć się urologiem, nawet wcześniej niż przed 50 tką,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2012r. o 9:45
wszystko super, ale ja mam kolejną wizytę przesuwaną już kolejny raz u tego pana , bo pan doktor "nie dotrze do Bolesłąwca", informują telefonicznie przemiłe panie z rejestracji prosząc o przyjęcie nowego terminu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
14 sierpnia 2012r. o 13:55
wizyta u urologa - jak najbardziej
ale u urologa a nie u lekarza bez specjalizacji
ten Pan jest jak na razie rezydentem oddziału urologicznego
czyli jest w trakcie specjalizacji z urologii - musi skończyć kilkuletni staż , zdać kolokwia , zdać egzaminy - wtedy dopiero uzyska tytuł specjalisty urologa .
to tak jak prawnik w trakcie aplikacji
albo kursant w trakcie kursu na prawo jazdy
a czy kursant w trakcie kursu na prawo jazdy może samodzielnie wozić ludzi samochodem?
lekarze widać wiele mogą
warto by zapytać w izbach lekarskich albo w kasie chorych ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pacjent niezalogowany
24 listopada 2012r. o 21:50
Ogromna wiedza i niesamowita intuicja medyczna, doskonałe zdolności manualne, wzorowa komunikacja z pacjentem, cierpliwość... zawsze gotowy pomóc.
Goraco polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2012r. o 22:42
Drogi Pacjencie, a jak długo masz styczność z tym lekarzem? piszesz, ze zawsze skłonny pomóc. Mam przeczucie, że tutaj sam sobie ktoś słodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pacjent niezalogowany
15 stycznia 2013r. o 0:51
Mam styczność od dwóch lat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2014r. o 22:00
~Pacjent napisał(a): Mam styczność od dwóch lat...
i co jesteś wyleczony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 0:11
~Pacjent napisał(a): Mam styczność od dwóch lat...


per rectum? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.