Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przekroczyłeś pięćdziesiątkę? Pomyśl o wizycie u urologa
~Jan niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 9:15
Uwaga doktor zaprasza do kliniki w Legnicy , za badania placi sie slono 1 tys i wiecej i nie można odzyskać wyniku. Wyniki należą do pacjenta , a nie do lekarza!!! Kolejne próby odzyskania wyniku, to kolejne próby wyciągniecia od pacjenta kasy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 9:46
~Pacjent napisał(a): Mam styczność od dwóch lat...

I tak ad mortem defecatum, hm? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 10:09
nie kazdy zwykły człowiek zna łacine doktorze, może każdego czeka śmierć i pieniądz to marnośc, ale jak ktos zarabia 1600 zł to jest skoro za wynik płaci się tys. i robi sie go dla lekarza, bo nosi go w kieszeni. często od wyniku zależy zdrowie i życie pacjnenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 10:31
~ napisał(a):
~Pacjent napisał(a): Mam styczność od dwóch lat...
i co jesteś wyleczony.
pacjent wyleczony klient stracony :P z prostatą nie leczoną można dożyć 79 lat ,a życie sexualne 100% :P to ten pan już od 2 lat leczy nie mając żadnego dokumentu ?? uprawniającego do praktyk lekarskich ?? to może jest znachor lub felczer ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 10:39
nie kazdy zwykły człowiek zna łacine doktorze, może każdego czeka śmierć i pieniądz to marnośc, ale jak ktos zarabia 1600 zł to jest skoro za wynik płaci się tys. i robi sie go dla lekarza, bo nosi go w kieszeni. często od wyniku zależy zdrowie i życie pacjnenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 10:47
chodzi o traktowanie pacjenta jak czlowieka, wizyta 2 min i skasowanie stówki co to za wizyta??? Nie umniejszam umiejętności doktora, ale w ciągu 2 min pacjent nie zdejmie nawet gaci...nie mówiąc juz o badaniu, rozmowie i pisaniu recepty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 11:45
tym artykułem ,ktoś komuś potencjalnych klientów nagania. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 12:05
A ja mam pytanie - możecie polecić dobrego pulmonologa, który przyjmuje prywatnie lub na NFZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza