Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężko ranny motocyklista
3145
#hemi nieaktywny
23 sierpnia 2012r. o 20:52
~ napisał(a):
hemi napisał(a): jak na te 100km/h to jakos tak motocykl wygląda zdrowo,zegary całe,działające,lampa cała,lekko zgiete zawieszenie (lagi)...Kurka pancerne te motocykle :]


a popatrz na fieste :) i odległość poszkodowanego od motocykla, podobno to około 30 metrów.


zapoznaj się z filmikami jaqk wygląda wyrzucenie motocyklisty przy róznych prędkościach :]
Widze samych speców-Fiesta zniszczony przód to biker miał 100 ,jak nie 150km/h...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
23 sierpnia 2012r. o 20:59
Błędem motocyklisty był brak odpowiedniego stroju ochronnego i brak myślenia za innych.
Ale to są błędy, których nie ściga się z ramienia prawa.
A kilkadziesiąt metrów można przelecieć nawet przy przepisowej prędkości...
Używajcie dróg, ale patrzcie też na innych. Nigdy nie wyłączajcie myślenia i miejcie wyobraźnię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2012r. o 20:59
hemi napisał(a):
zapoznaj się z filmikami jaqk wygląda wyrzucenie motocyklisty przy róznych prędkościach :]
Widze samych speców-Fiesta zniszczony przód to biker miał 100 ,jak nie 150km/h...


już się trochę zapoznałem, ale nie mam zamiaru zostać biegłym, chodzi mi tylko o to, aby mieć więcej świadomości co do przeróżnych zagrożeń na drodze :) to pomaga, aby poruszać się po drogach bezpieczniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
23 sierpnia 2012r. o 21:03
dokładnie!! trzeba tez myslec za innych,bo wielu ma ograniczona wyobraźnie i wychodzą z założenia,że o tej porze nikt nie jeździ,albo mały ruch ,tudzież inne "myslę ze przeskoczę"..

Dlaczego uważam na skrzyzowaniu cieszkowskiego/modłowa, czy też spokojna/piastów?
Bo tam idiiotów myslących,że zdążą lub ze i tak mały ruch to zdążę przelecieć to nie brakuje..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CCC niezalogowany
23 sierpnia 2012r. o 21:07
k1p napisał(a): Błędem motocyklisty był brak odpowiedniego stroju ochronnego i brak myślenia za innych.
Ale to są błędy, których nie ściga się z ramienia prawa.
A kilkadziesiąt metrów można przelecieć nawet przy przepisowej prędkości...
Używajcie dróg, ale patrzcie też na innych. Nigdy nie wyłączajcie myślenia i miejcie wyobraźnię.

To ja mam uważać czy jakiś przychlast na motorze wyskoczy mi z niewiadomo skąd w środku miasta 150/h? Mam myśleć za półgłówka na motorze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
23 sierpnia 2012r. o 21:16
Ale chęć powinna płynąć z dwóch stron.
60% czasu za kierownicą spędzam w aucie, reszta to motocykl i w niewielkim odsetku inne środki tranportu.
Teraz, jeżdżąc motocyklem, widzę, jak odbierają mnie kierowcy dwuśladów. Będąc w ich położeniu, patrzę w lusterka, czekam, gdy włączam się do ruchu (a niech się za mną wściekają), motocyklistę zawsze przepuszczę, kilka sekund w tym przypadku mnie nie zbawi.
Ale niestety, to nasz system szkolenia kierowców kuleje. Czy ktoś uczy, jak zachować się wobec jednośladów??


Dopisane 23.08.2012r. o godz. 21:16:

~CCC napisał(a):
To ja mam uważać czy jakiś przychlast na motorze wyskoczy mi z niewiadomo skąd w środku miasta 150/h? Mam myśleć za półgłówka na motorze?

Tak, masz myśleć. W przypadku, gdy masz odpowiednią widoczność, zawsze go zobaczysz i przepuścisz. Jak nie, to przywali Ci w d.upę. Ty możesz jedynie skasować auto. On może za to zapłacić życiem.
Później możesz mu obić ryja za głupotę, jeśli jechał te 150 km/h, ja też do bicia ryja się przyłączę :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
23 sierpnia 2012r. o 21:55
~CCC napisał(a):
k1p napisał(a): Błędem motocyklisty był brak odpowiedniego stroju ochronnego i brak myślenia za innych.
Ale to są błędy, których nie ściga się z ramienia prawa.
A kilkadziesiąt metrów można przelecieć nawet przy przepisowej prędkości...
Używajcie dróg, ale patrzcie też na innych. Nigdy nie wyłączajcie myślenia i miejcie wyobraźnię.

To ja mam uważać czy jakiś przychlast na motorze wyskoczy mi z niewiadomo skąd w środku miasta 150/h? Mam myśleć za półgłówka na motorze?


czytając takie komentarze to czuję się jak na torze-normalnie każdy motocyklista wyłania się z każdego zakrętu po 150KM/h..

Ludzie,to,że na niektórych prostych motocykliści (jak i samochodziarze) osiągaja większe prędkości to nie znaczy,że motocyklita to ten co jedzie z kosmiczna prędkościa na każdej ulicy..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4481
#RysiekzAndrzejem nieaktywny
23 sierpnia 2012r. o 22:45
Hemi na motocykielach zna się bardzo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.