Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci odzyskali samochód
~imp niezalogowany
5 października 2012r. o 16:21
Gdyby go nie porzucili to by go policjanci nie znaleźli... Ot tyle w temacie ;P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
5 października 2012r. o 20:03
Dokładnie!
Oni go nie odzyskali, tylko przypadkowo znaleźli!
Gdyby był prawidłowo zaparkowany, pewnie stałby do tej pory.

Ja też "odzyskuję" swój samochód w sobotę pod hipermarketem, gdy w końcu sobie przypomnę, gdzie go zostawiłam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8740
#GhostRider nieaktywny
5 października 2012r. o 20:14
Hahahahahaha xD popieram od dzisiaj nie znajdujemy swoich aut tylko poprostu je odzyskujemy:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
5 października 2012r. o 22:18
~imp napisał(a): Gdyby go nie porzucili to by go policjanci nie znaleźli... Ot tyle w temacie ;P

Gdyby nie wykazali zaangażowania świadomie minęli to auto i nic nie zrobili (tak jak większość społeczeństwa co ma gdzieś np. leżącego na ulicy) to samochód by się nie odnalazł.
Najłatwiej jest jednak krytykować


Dopisane 05.10.2012r. o godz. 22:18:

k1p napisał(a): Ja też "odzyskuję" swój samochód w sobotę pod hipermarketem, gdy w końcu sobie przypomnę, gdzie go zostawiłam :D

Z całym szacunkiem ale alkoholizm jest uleczalny. Znikną wtedy problemy z pamięcią krótkotrwała.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolek niezalogowany
5 października 2012r. o 23:50
~imp napisał(a): Gdyby go nie porzucili to by go policjanci nie znaleźli... Ot tyle w temacie ;P
dobrze, że ciebie nikt nie porzucił :P Znaleźli - źle, nie znaleźli - też źle, buractwo nie zna granic :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kapitan Żbik niezalogowany
6 października 2012r. o 10:36
odzyskali...heheheh

ciekawe czy tak samo odzyskaja złodzieja....hehehe

normalnie super-gliny ... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2012r. o 11:14
Demonides napisał(a):
k1p napisał(a): Ja też "odzyskuję" swój samochód w sobotę pod hipermarketem, gdy w końcu sobie przypomnę, gdzie go zostawiłam :D

Z całym szacunkiem ale alkoholizm jest uleczalny. Znikną wtedy problemy z pamięcią krótkotrwała.


Jakbyś nie był taki nadęty i miał odrobinę poczucia humoru to może zrozumiałbyś dowcipność postu k1p :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6637
#ostry2011 nieaktywny
7 października 2012r. o 13:56
jak piszesz cos nie tak na naszych Heros to wycinają...hehe

myslisz ze oni tego nie czytaja i nie wnikaja w tresc? to sie mylisz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza