Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmarł Krzysztof Lechowski
~rogunia niezalogowany
10 października 2012r. o 3:03
Krzysiu jesteś kolejną osobą która udowodniła,ze nikt nie zna dnia i godz. Nie tak i nie teraz wyobrażałem sobie pożegnanie z tobą. Spoczywaj w spokoju. ;( WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
10 października 2012r. o 7:38
Polubiłem was, chwaliłem się wzorcowymi sąsiadami,.. niech to szlag. Bardzo,bardzo współczuję. Kamila-wpadaj do nas , pomożemy,papryka jeszcze wisi na krzakach.Przekazuję szczere wyrazy współczucia. Niech to szlag.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grażyna i Władek Wężykowie niezalogowany
10 października 2012r. o 9:16
Wstrząśnięci do głębi tak szybkim odejściem Krzyśka składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i łączymy się ich bólu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gnat niezalogowany
10 października 2012r. o 10:47
Był dla mnie idolem gdy grał w BKS u boku Władka Wężyka. Poruszał się po boisku niczym Zidane. Naprawdę jako młodzian podpatrywałem jego zagrania. Wielka strata. [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dm niezalogowany
10 października 2012r. o 17:07
[img=1349881668_noslak2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dm niezalogowany
10 października 2012r. o 17:27
[img=1349882829_3zeulck.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8932
sandra20
10 października 2012r. o 18:21
Wyrazy współczucia dla rodziny składają przyjaciele Krzysia z ks Łaką

Arkadio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kibic niezalogowany
10 października 2012r. o 20:49
Ostatnia drużyna, którą prowadził Krzysztof - Sparta Zebrzydowa.[img=1349894965_y6emn6k.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza