Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmarł Krzysztof Lechowski
~uczen niezalogowany
10 października 2012r. o 22:00
Chociaż niejednokrotnie dostawałem baty od pana to i tak zawsze miałem do pana szacunek,niech dobry Bóg obdarzy Pana wiecznym spokojem i opieka, spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
10 października 2012r. o 23:49
Nie znam tego Pana ale składam kondolencje i wyrazy współczucia dla całej rodziny.Młody człowiek , i tak to jest nikt nie zna dnia i godziny dlatego zawsze trzeba być gotowym, młody czy stary nikt nie wie kto pierwszy z brzegu. Żyć , cieszyć się każdym dniem, lepszym czy gorszym.Żyć tak by potem wspominano nasze dobre imię. Życie przemija bardzo szybko , wierzę że nie kończy się wraz ze śmiercią bo to by było bardzo przygnębiające. Wierzyć i mieć nadzieję na wieczność , na wieczne życie z Bogiem....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Uczen IIIc niezalogowany
11 października 2012r. o 7:55
Mimo ze nie raz dostawalismy od Pana w kosc, jestem dumny z tego ze mielismy tak wspanialego wychowawce, nauczyl nas Pan bardzo wiele i dzis bede na cmentarzu stał i patrzył z podniesioną głową w niebo, tam gdzie napewno jest Pan scześliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OLO niezalogowany
11 października 2012r. o 19:23
3maj sie Lechu [*] wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beata niezalogowany
11 października 2012r. o 19:48
Spoczywaj w spokoju,wielkie wyrazy współczucia dla najblizszych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fun Sport niezalogowany
11 października 2012r. o 21:11
Dziękujemy Ci Krzysiu!

za Twoje zaangażowanie we wszystko co robisz,
niesamowitą konsekwencję w działaniu, niezwykłą odpowiedzialność, poświęcenie,
za Twoją niespotykaną charyzmę
za uśmiech, którym obdarowywałeś nas każdego dnia
Na zawsze zostaniesz naszym przyjacielem!

Dorotka jesteśmy z Wami,
Pogrążeniu w smutku Fun Sport Team,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
12 października 2012r. o 19:54
dalej nie moge uwierzyc...dzieki trenerze za wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~była uczennica niezalogowany
12 października 2012r. o 22:09
wspaniały nauczyciel z powolania i człowiek reszta w elektroniku powinna brać z niego przykład szczery facet który widział kapitał w ludziach a nie opinie ciesze sie ze go poznałam bo dał mi wazniejsza lekcje w zyciu niz w-fu ze warto wierzyc w ludzi dziekuje panie krzysku za 3lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.