Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Światowy Dzień Walki z Głodem
~GOŚĆ niezalogowany
10 października 2012r. o 11:58
w naszym państwie po to powstały takie twory jak pck aby rządowcy mieli więcej kasy dla siebie. socjal leży i to okrutnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rychu niezalogowany
10 października 2012r. o 12:21
Socjalizm nie sprawdził się.

Piszę te słowa jako ten, kto osobiście, latami w niego wierzył. Bronił go. Dziś jednak się poddaje i przyznaję, że zostałem oszukany. Oddawałem na nich głos. I się zawiodłem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2012r. o 16:38
oczywiście że masz rację że trzeba usunąć przyczynę zła tylko...no właśnie...
jedną z nich jest około 80% społeczeństwa które słysząc hasło ,,wybory,, podparte kawałkiem zatęchłej ,,kiełbasy,,leci na łeb na szyję tylko po to ,by spełnić ten swój(?)śmieszny, patriotyczny obowiązek
ja od wielu ,wielu lat olewam ten obowiązek bo mam dosyć wszelkiej maści Gowinów,Kaczyńskich ,Tusków czy innych Hoffmanów :>
spójrz na to miasto- od lat te same gęby,wypasione, pełne frazesów i śmiesznych w swojej idiotycznej prostocie ale padających na podatny grunt...po pierwsze mieszkańcy!!!!
i tyle...niedługo wybory!!!!
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2012r. o 17:13
falco napisał(a): trzeba usunąć przyczynę zła tylko...no właśnie...
jedną z nich jest około 80% społeczeństwa które słysząc hasło ,,wybory,, podparte kawałkiem zatęchłej ,,kiełbasy,,leci na łeb na szyję tylko po to ,by spełnić ten swój(?)śmieszny, patriotyczny obowiązek


Czy chcesz powiedzieć , że przyczyną jest to , że społeczeństwo uczestniczy w wyborach??!! :D

Proszę o precyzyjne formułowanie swoich postów chyba , że nie potrafisz przelać "na papier" swoich głębokich przemyśleń !! :P

Podpisano
Twój Ulubieniec :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2012r. o 17:18
co za subtelna ironia :) nie o fakt udziału w wyborach tu chodzi ale o fakt nie wyciągania nauki z poprzednich swoich ,,wyborów,,
,,przelałem ,,to na papier myślę że w zrozumiały już sposób ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2012r. o 17:24
falco napisał(a):
,,przelałem ,,to na papier myślę że w zrozumiały już sposób ;)


Teraz to nawet JA zrozumiałem!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2012r. o 20:29
no widzisz :)
nie ma to jak ,,Kawa na ławę,, :D ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antek niezalogowany
11 października 2012r. o 13:34
Przyjdzcie zawsze jest fajna impreza i jeszcze można komuś pomóc. Ja zawsze jestem i widzę że na PCK zawsze można polegać. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.