Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po co pytali ?
~mieszkanka niezalogowany
12 października 2012r. o 21:05
Mnie zastanawia jedna rzecz, gdzie będą parkować ci którzy nie zechcą zapłacić? Przecież nowy parking na zapleczu bok jest 3-razy za mały.
Już wiem. Na ul. Łukasiewicza, Asnyka.
A już się cieszyłam z minimalnego komfortu parkowania na Łukasiewicza od kiedy zrobiono parking po lewej stronie drogi.
Moja radość trwała bardzo krótko. Wróćmy do rzeczywistości.
O ja naiwna.
Po pierwsze mieszkańcy tych ulic - won z centrum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wspolczujaca niezalogowany
12 października 2012r. o 21:19
nie zazdroszcze,ale ja tez mieszkam w centrum miasta i tez mam problem od wielu lat z zaparkowaniem auta,a zwlaszcza,jak sa imprezy w miescie.Taki jest urok mieszkania w miescie a nie kazdego stac na prywatna posesje.Cierpliwosci zycze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~romek hołota niezalogowany
12 października 2012r. o 21:54
romek teraz wypuści bandę straży wiejskiej i będą mandaty wlepiać żeby nauczyć hołotę parkować na płatnym ! Ciekawe czy te przydupasy z bok mmcc i pracownicy wieżowca będą płacić za parking !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2012r. o 22:00
te jak ty je nazwałes przydupasy nie beda placic, od tego jestesmy ,MY szara masc ,tak zawsze bylo i bedzie NIESPRAWIEDLIWIE:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lutek niezalogowany
13 października 2012r. o 6:43
od niepłacenia to jest donek i jego drużyna,a wy płacicie,bo pospólstwo zawsze płaci,ale wy właśnie się teraz o tym się dowiedzieliście no i się wkurzacie.to tak ja z rozmową mira i zbycha....kto wygrał....grzechu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~darek niezalogowany
13 października 2012r. o 8:38
jak dla mnie uzasadnienie Urzędu Miasta, że dla dobra mieszkańców i dostępności do urzędów wprowadza się opłaty za parking jest delikatnie to ujmując śmieszne. Jeśli mamy doprowadzić, aby urzędnicy nie parkowali wystarczy wprowadzić odwrotną zasadę tj.: mamy parkomat i za 1 godzinę nie płacimy, za drugą dajmy 40 groszy, ale za trzecią 5 zł, za czwartą 10zł, a za ósmą 50 zł:)
"po pierwsze mieszkańcy:)"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~darek niezalogowany
13 października 2012r. o 8:42
acha i nie ma karnetów dla urzędników (wszytskich!!!! z prezydentem włącznie) zwalniających z opłat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
13 października 2012r. o 8:58
"Nasuwa się się pytanie: Dlaczego i po co w powyższej sprawie władze miasta pytały Zarząd Powiatu, skoro nie podporządkowały się jego decyzji?"

W celu przeprowadzenia konsultacji (Bolec.Info).

P.S.
I nie "się się" tylko ewentualnie np. "się zatem", "się proste", "się oczywiste" itp.
Pozdrawiam

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima