Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Starostwo: Płatny parking? To nie my!
~Jan niezalogowany
19 października 2012r. o 11:41
Szanownych bolesławian, krytykujących wprowadzenie opłaty parkingowej na pl. Piłsudskiego zachęcam do wycieczki np. do Legnicy lub Wrocławia. Płatne parkingi w centrum to norma!!!
Jest to jedyny sposób na zapewnienie dostępu do parkingów dla osób mających coś do załatwienia w sąsiednich instytucjach. Narzekanie na opłatę za pierwszą godzinę w wysokości 1 zł stawia nas w świetle ostatnich dziadów. Przecież takimi nie jesteśmy !!
Stwierdzenie w oświadczeniu Starostwa Powiatowego, że "było przeciwne takim utrudnieniom i obciążeniom finansowym dla mieszkańców powiatu i miasta" jest najczystszej wody populizmem. Jeżeli starostwu zależałoby na poprawie dostępu do urzędu dla samochodziarzy, to nie powinno krytykować tej inicjatywy łaskawie nam panującego prezydenta miasta, do którego zwolennikow absolutnie się nie zaliczam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
19 października 2012r. o 11:59
~re napisał(a): Dajcie spokój, szkoda wam 1 - słownie-jeden-złoty? ale miałczycie. Bardzo duże obciążenie dla was? Wątpię.

Mnie nie szkoda ale jak ja mam płacić to chcę, żeby płacili wszyscy (niech tam inwalidzi będą zwolnieni). Nie chciałbym aby za miesiąc okazało się, że ja muszę płacić a urzędasy i przydupasy mają za free :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
19 października 2012r. o 12:41
~Jan napisał(a): Szanownych bolesławian, krytykujących wprowadzenie opłaty parkingowej na pl. Piłsudskiego zachęcam do wycieczki np. do Legnicy lub Wrocławia. Płatne parkingi w centrum to norma!!!
Jest to jedyny sposób na zapewnienie dostępu do parkingów dla osób mających coś do załatwienia w sąsiednich instytucjach. Narzekanie na opłatę za pierwszą godzinę w wysokości 1 zł stawia nas w świetle ostatnich dziadów. Przecież takimi nie jesteśmy !!
Stwierdzenie w oświadczeniu Starostwa Powiatowego, że "było przeciwne takim utrudnieniom i obciążeniom finansowym dla mieszkańców powiatu i miasta" jest najczystszej wody populizmem. Jeżeli starostwu zależałoby na poprawie dostępu do urzędu dla samochodziarzy, to nie powinno krytykować tej inicjatywy łaskawie nam panującego prezydenta miasta, do którego zwolennikow absolutnie się nie zaliczam.


Nie, żebym marudził, ale znajduję szereg różnic między Bolesławcem a Legnicą, albo Wrocławiem:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
663
#Bambus nieaktywny
19 października 2012r. o 12:48
no - jedna to taka, że na kasie czy na produkcji wypłata 1600 brutto w Boleslawcu, Legnicy i Wrocławiu

a m2 mieszkania we Wrocku 5000
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kred... niezalogowany
19 października 2012r. o 13:34
jest temat płatnego parkingu to sie tego ludzie trzymajcie a nie juz bzdury zaczynacie pisac....a nie piszcie takich glupot,ze urzedasy tez maja placic,bo tak nie bylo i nigdy nie bedzie tylko mozemy o tym pomazyc!!maja swoje pesje za robienie NIC i do tego jeszcze w bonusach tablety dostaja,to tak jakby nie bylo by ich stac...dlatego nie mozna nas szarych ludzi porownywac do tych tak zwanych "nadludzi" nigdy nie bedziemy na tym samym poziomie....przykro mi ale to jest POLSKA!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to ja niezalogowany
19 października 2012r. o 16:10
mi tam płatny parking absolutnie nie przeszkadza. Wreszcie jest gdzie zaparkować jak potrzebuję coś załatwić w urzędzie, nie muszę krążyć w koło jak sęp w oczekiwaniu na wolne miejsce. A złotówkę za godzinę to jeszcze przeżyję ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PARKINGOWY niezalogowany
19 października 2012r. o 21:03
Na początek złotówka, za poł roku dwa złote a za rok oj będzie..... . Sprawdzone działanie ratusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2012r. o 0:48
~Jan napisał(a): Szanownych bolesławian, krytykujących wprowadzenie opłaty parkingowej na pl. Piłsudskiego zachęcam do wycieczki np. do Legnicy lub Wrocławia. Płatne parkingi w centrum to norma!!!
Jest to jedyny sposób na zapewnienie dostępu do parkingów dla osób mających coś do załatwienia w sąsiednich instytucjach. Narzekanie na opłatę za pierwszą godzinę w wysokości 1 zł stawia nas w świetle ostatnich dziadów. Przecież takimi nie jesteśmy !!
Stwierdzenie w oświadczeniu Starostwa Powiatowego, że "było przeciwne takim utrudnieniom i obciążeniom finansowym dla mieszkańców powiatu i miasta" jest najczystszej wody populizmem. Jeżeli starostwu zależałoby na poprawie dostępu do urzędu dla samochodziarzy, to nie powinno krytykować tej inicjatywy łaskawie nam panującego prezydenta miasta, do którego zwolennikow absolutnie się nie zaliczam.


Szanowny Panie Janie,
we Wrocławiu osoba na moim stanowisku zarabia 14000 zł.
Ja w Bolesławcu 3000. Więc prosze nie porównywać Wrocławia do Bolesławca. Jeżeli pensja skoczy mi na 8000 może być płatne całe centrum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza