Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Starostwo: Płatny parking? To nie my!
2900
#falco nieaktywny
19 października 2012r. o 6:38
ponoć jeden ,,rangers,, w centrum dowodzenia siedzi non stop i gapi sie w ekran kamerki coby jakiś pra,pra,prawnuk Wandala się nam nie objawił ;)
ale tak na poważnie to ja jestem mimo wszystko za takim rozwiązaniem o ile będzie to dotyczyło wszystkich w tym urzędasów bo prawo jest i dla nas i dla nich a jak wiemy, to dla tych ostatnich jest tak nie do końca :>
jeśliby okazało się tak jak przewidują tu co niektórzy,to będę jednym z pierwszych który będzie za ,,ukamieniowaniem,, i parkometru jak i pomysłodawców tej ,,inwestycji,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~re niezalogowany
19 października 2012r. o 6:38
Dajcie spokój, szkoda wam 1 - słownie-jeden-złoty? ale miałczycie. Bardzo duże obciążenie dla was? Wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec BC niezalogowany
19 października 2012r. o 7:19
Ja POPIERAM pomysł wprowadzenia opłat za parkowanie, bo teraz jak jest potrzeba załatwienia sprawy w urzędzie, to nie muszę szukac pół godziny miejsca parkingowego. Jeden z lepszych ruchów Prezydenta i Rady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
19 października 2012r. o 7:21
~re napisał(a): Dajcie spokój, szkoda wam 1 - słownie-jeden-złoty? ale miałczycie. Bardzo duże obciążenie dla was? Wątpię.


Nie,mi nie szkoda.Chciałbym tylko aby płacili wszyscy,abym nie był sponsorem tych co i tak mają więcej niż płacący tę złotówkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
19 października 2012r. o 7:31
~mieszkaniec BC napisał(a): Ja POPIERAM pomysł wprowadzenia opłat za parkowanie, bo teraz jak jest potrzeba załatwienia sprawy w urzędzie, to nie muszę szukac pół godziny miejsca parkingowego. Jeden z lepszych ruchów Prezydenta i Rady

Rowniez popieram decyzje Pana Prezydenta. Uwazam jednak, ze oplaty sa zbyt niskie. Ta symboliczna zlotowka moze sprawic, ze trudno bedzie znalezc miejsce parkingowe.


Dopisane 19.10.2012r. o godz. 07:31:

ramaj napisał(a):
~re napisał(a): Dajcie spokój, szkoda wam 1 - słownie-jeden-złoty? ale miałczycie. Bardzo duże obciążenie dla was? Wątpię.


Nie,mi nie szkoda.Chciałbym tylko aby płacili wszyscy,abym nie był sponsorem tych co i tak mają więcej niż płacący tę złotówkę.

Nostalgia za "uranilowka" jest bardzo silna. Sponsor za zlotowke?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kre.. niezalogowany
19 października 2012r. o 7:36
ludzie w bolesławcu to sa złotówy!!!!dali by sobie na sucho ogolic....jedna symboliczna złotówka za godzine?czy to jest tak dużo?teraz jadąc pod urząd to przynajmniej jesteście pewni,ze będzie miejsce i zapłacicie tylko 1PLN a jakby tak szukać miejsca przez pół godziny to myślicie,że wasze auto mniej benzyny czy ropy spali??pomyślcie ludzie co wy wogóle piszecie i o co prosicie....JA UWAŻAM POMYSŁ ZA GENIALNY:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
19 października 2012r. o 8:21
Również uważam, że opaty powinny być, w koncu w każdym prawie mieście są już od dawna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2012r. o 8:25
Bardzo dobry pomysł.Powinno się,też wprowadzić opłatę za parkowanie na ul. Asnyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza