Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ludzie mówią - o płatnym parkingu
~red niezalogowany
19 października 2012r. o 9:39
nie wierze. 11 minut zadawania arcyciekawych pytan: czy zlotowka to duzo? gdzie pan wczesniej parkowal?
dziennikarstwo ze hej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maly1312 niezalogowany
19 października 2012r. o 11:08
No i widac pozytywne rezultaty:)czyli nie jest tak zle a szumu bylo jak talala:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca niezalogowany
19 października 2012r. o 11:31
~red napisał(a): nie wierze. 11 minut zadawania arcyciekawych pytan: czy zlotowka to duzo? gdzie pan wcześniej parkował?
dziennikarstwo ze hej!


Przecież to sonda na dany temat. To o co ma pytać? o pogodę? Porażka z tym parkingiem. Mieszkam na asnyka i kurde pod domem od podwróka od kilku dni nawet stanąć nie mogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
19 października 2012r. o 11:51
Jestem za, 1zl.za godzine to spoko cena.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja jeti niezalogowany
19 października 2012r. o 12:20
Dziewczyna w 7:25 powiedziała co wiedziała... Godzina nie kosztuje 1zł, a jedynie pierwsza, każda kolejna jest droższa (i chyba po 4ej godzinie postoju opłata spada w dół).

Na dodatek istnieje spora szansa, że dla pracowników urzędu parking ten będzie darmowy (a jakby nie patrzeć wokół urzędu mają dużo miejsca na zaparkowanie- gdy zaczynają pracę nie ma w centrum takiego ruchu, żeby było to niemożliwe;) )

Zmoderowano 19.10.2012 godz.12:35 – powód : obraźliwy wpis (moderator techniczny)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~g niezalogowany
19 października 2012r. o 15:01
Ciekawe... większoś cludzi jest za, kto by sie spodziewał. Ale zauwazyłam, że naookoło jest strasznie gęsto samochodów. Zaczną się teraz mandaciki straży
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2012r. o 18:18
Zauważyliście ,że parking ma swojego parkingowego. Były dyrektor z PKS . Lata i sprawdza.
To w takim razie MZGK zatudniac znowu kogos

i dlatego mamy płatny parking.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
20 października 2012r. o 0:43
Parking bez sensu. Ludzie parkują wszędzie dookoła i blokują chodniki i drogi. Popatrzcie co się dzieje na Sierpnia80. Wybudowali drugi parking i troche rozładował sytuację więc po co ten płatny. Dla dziadków, którzy raz na miesiąc postawią samochód na godzine i dobrze im tam się parkuje to nie problem. Ale jak ktoś coziennie załatwia sprawy w urzędzie czy też centrum, to w miesiącu zbiera się niezła sumka. Dla mnie meta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza