Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec czy Kleryków?
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 października 2012r. o 22:26
parenti napisał(a): falco, czytajac twoj post dostaje wibracji milosci, i zblizaam sie do odkrycia poprzedniego wcielenia.

Nawiasem , drogi Parenti :* odnoszę ostatnimi czasy wrażenie , czytając i ucząc się , że KK za rządów Racingera jakby przestał toczyć odwieczną krucjatę przeciw masonerii , powiedz proszę , co wiesz na ten temat . Z moich doświadczeń wynika , że za JPII było inaczej. Kościół był aktywny , jakby z komunizmem walczył , dzisiaj zbiera kasę. Czy Nieomylny dogadał się z Pożyczkodawcami ? Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 22:32
Pannazdzieckiem napisał(a): drogi Parenti :*


A dla mnie to masz tylko dobre słowo!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 października 2012r. o 22:39
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): drogi Parenti :*


A dla mnie to masz tylko dobre słowo!! :>

Jak zwykle Grzdylu :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
25 października 2012r. o 22:53
Pannazdzieckiem napisał(a):
parenti napisał(a): falco, czytajac twoj post dostaje wibracji milosci, i zblizaam sie do odkrycia poprzedniego wcielenia.

Nawiasem , drogi Parenti :* odnoszę ostatnimi czasy wrażenie , czytając i ucząc się , że KK za rządów Racingera jakby przestał toczyć odwieczną krucjatę przeciw masonerii , powiedz proszę , co wiesz na ten temat . Z moich doświadczeń wynika , że za JPII było inaczej. Kościół był aktywny , jakby z komunizmem walczył , dzisiaj zbiera kasę. Czy Nieomylny dogadał się z Pożyczkodawcami ? Dobranoc :)

Normalne u Ciebie. Widzisz tylko pieniadze. To choroba, czy jakies wibracje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
25 października 2012r. o 23:43
Na oficjalnej stronie Urzędu Miasta, na czołowym miejscu widnieje (w rozmiarze XXXL) reklama "bazyliki mniejszej"! Co to Qrwa ma znaczyć innego jak nie megaKleryków. Tym się ma zajmować Urząd miasta? Wstyd i żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
26 października 2012r. o 6:41
"przydzielono im w charakterze „opiekuna” bliżej nieznaną świętą pochodzącą prawdopodobnie z zaprzyjaźnionej, a jakże, Italii"
Odkąd przeczytałam artykuł, cały czas chodzi mi po głowie pytanie, czy gdyby patronką miasta została inna święta"bardziej znana" to nie byłoby o czym pisać?
A propos św. Marii de Mattias, miała przesłanie, które "parę" osób mogłoby sobie wziać do... serca - była przekonana, że reforma społeczna rodzi się w każdym ludzkim sercu.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 października 2012r. o 7:05
...a za oknem chłodno i zimno :|
wstałem myśląc że ,,to już koniec,, a tu nadal normalnie czyli ,,nienormalnie,, :)
tradycyjnie wypiję kawkę,wypalę do niej dwie faje i trzeba zakładać galoty by jechać pracować czyli ...kolejny stracony dzień :D
gdzie moje obiecane ,,egipty czy kanary,,?na to drugie mógłbym jedynie liczyć gdybym śmigał MZK... ;) a tak?
:>
pozostaje mi tylko nadzieja...
tylko na co?
mówią że ona ,,umiera ostatnia,, a ja już nawet w to nie wierzę bo we mnie nadzieja na -powiedzmy-pewne sprawy,już dawno umarła :> :P została mi tylko jedna-na szybki koniec
cieszę się że coniektórzy doceniają mój ,,humor,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~twój mentor niezalogowany
26 października 2012r. o 7:17
falco napisał(a): ...a za oknem chłodno i zimno :|
wstałem myśląc że ,,to już koniec,, a tu nadal normalnie czyli ,,nienormalnie,, :)
tradycyjnie wypiję kawkę,wypalę do niej dwie faje i trzeba zakładać galoty by jechać pracować czyli ...kolejny stracony dzień :D
gdzie moje obiecane ,,egipty czy kanary,,?na to drugie mógłbym jedynie liczyć gdybym śmigał MZK... ;) a tak?
:>
pozostaje mi tylko nadzieja...
tylko na co?
mówią że ona ,,umiera ostatnia,, a ja już nawet w to nie wierzę bo we mnie nadzieja na -powiedzmy-pewne sprawy,już dawno umarła :> :P została mi tylko jedna-na szybki koniec
cieszę się że coniektórzy doceniają mój ,,humor,, :D

...mylisz się ...nikt nie docenia twojego zgrzybiałego humoru.jesteś od roboty,wiec rób i nie becz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.