Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski: Roman i Filipowicz nie potrafią rywalizować po męsku
~Anna niezalogowany
5 listopada 2012r. o 16:47
Panie Macieju, proszę nie odpuszczać. Wreszcie ktoś mówi prawdę głośno o tych dwóch kolesiach. Jesteśmy z Panem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kozak niezalogowany
5 listopada 2012r. o 16:49
Czas wysadzić Romana z siodła!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna niezalogowany
5 listopada 2012r. o 22:47
Tak, Piotr Roman potrafi sponiewierać człowieka, dotknęło to bardzo wielu osób, między innymi mnie. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2012r. o 0:28
~Krystyna napisał(a): Tak, Piotr Roman potrafi sponiewierać człowieka, dotknęło to bardzo wielu osób, między innymi mnie. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.



Kiedyś po tym całym Romanie zostanie tylko SMRÓD i ubóstwo i nawet jak jemu uda się z tond zwiać to gdzieś zaqpłaci za te jego parszywe w Bolesławcu rządy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomik niezalogowany
6 listopada 2012r. o 8:50
wstyd panowie prezydenterzy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
6 listopada 2012r. o 9:35
parenti napisał(a): Pan Prezydent Piotr Roman wygra nastepne wybory rowniez w pierwszej turze.


Za dwa lata sprawdzę, jaka jest z Ciebie "wróżka", parenti : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
6 listopada 2012r. o 10:39
Hegemon napisał(a): Za dwa lata sprawdzę, jaka jest z Ciebie "wróżka", parenti : )

Nie jestem wrozka. Daleki jestem od wszelkich wrozb w polityce. Twierdzenie opieram na faktach. Kilka glosow ciagle (niezadowolonych) tych samych osob nie ma absolutnie zadnego znaczenia w wyborze prezydenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~irena hunik niezalogowany
6 listopada 2012r. o 11:44
do sąd go a co inni urzędnki to dopiero prywate robią .a co
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.