Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski: Roman i Filipowicz nie potrafią rywalizować po męsku
9714
#BPM nieaktywny
4 listopada 2012r. o 22:52
Pannazdzieckiem napisał(a):
ojciec napisał(a): ...a żyć trzeba wśród bolesławian każdego dnia.

Ojcze , słuszna uwaga :) Jeszcze raz powtórzę : zostawmy polityków i kapłanów samym sobie. Niech się zagryzają , lub współpracują , ich wola. My wciąż żyjemy . To nie konieczność , tylko nasza wola :) Dobranoc :)

Nie wyczerpales jeszcze limitu dzisiejszego na pisanie takich bzdur? Promien podtrzymuje i daje sily, do nastepnych wcielen reinkarnacji. Gdybym ja opowiadal mojemu katechecie takie rzeczy to wyrzucilby mnie za drzwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pamiętliwa niezalogowany
4 listopada 2012r. o 22:59
Pamiętam jak jeszcze niedawno Filipowicz K. Podlizywał się Małkowskiemu i Krystynie a teraz co... jak zawsze chorągiewka. ,,przyjaciel,, z MZS 2, którego wsadził na stołek wspiera go jak może a szkoła sie... Sypie...organizacyjnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wrocław niezalogowany
5 listopada 2012r. o 0:02
Pan K.F. kopie sobie i rodzinie powoli,ale sukcesywnie grób...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ordi niezalogowany
5 listopada 2012r. o 7:33
Brawo! Panie Maćku. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutejszy niezalogowany
5 listopada 2012r. o 7:40
Ciekawym czy Małkowski na wokandę z tym pójdzie, bo jeśli mu krzywda ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czapajew niezalogowany
5 listopada 2012r. o 8:43
to koniec panie roman!!! nawet mohery przy wyborach ci już nie pomogą- mam nadziej że do szkoły tez pan nie wrócisz bo to by była krzywda dla dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kot niezalogowany
5 listopada 2012r. o 9:01
nie mata innych tematów niech sie żrą o swoje stołki co nam z tego tylko nie mają innych problemów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niemim niezalogowany
5 listopada 2012r. o 10:21
do sądu panie Macieju .
Prezydent dostanie wyrok skazujący i nie będzie mógł być prezydentem .
Ot mamy nauczycieli na stołkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie