Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Biało-czerwoną flagę wywieszamy z dumą
2900
#falco nieaktywny
16 listopada 2012r. o 10:55
podstawą jest praworządne państwo i jego(rządu) szacunek do obywateli...
jaki on jest każdy widzi więc nie dziwię się że społeczeństwo jest kombinatorskie ...
znam to ,bo sam kombinuję jak mogę i guzik mnie obchodzą jakieś teksty umoralniające w tym czy innym temacie :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~groszem niezalogowany
16 listopada 2012r. o 11:38
to krzyżyk na drogę w takim toku myślenia jak większość jest społeczeństwa taka jak ty co tylko wszystko sobie rości bo myśli ze wszystko im się należny to się nigdy w Polsce nie zmieni n
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2012r. o 11:50
groszem, ale ty pie..olisz glupoty...
Lepiej nie bedzie puki cwaniactwo bedzie tym biednym krajem rzadzic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~groszem niezalogowany
16 listopada 2012r. o 12:24
no i wlasznie mi o to chodzi ale jak nie pozbedziesz sie tego u podstaw to cwaniactwo dalej bedzie zadzic jeden cwaniak bedzie zastepowal drugiego pierw musi zmienic sie polakow mentalnosc zeby sie poprawilo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 listopada 2012r. o 14:00
jak widzę po tym co piszesz jesteś praworządnym obywatelem a napewno nie cwaniaczkiem o wypaczonej mentalności :)
tylko wytłumacz mi na czym to w Twoim przypadku polega... :) i jeśli po tym się nie przewrócę ,to może się ,,nawrócę,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zybstar niezalogowany
16 listopada 2012r. o 17:34
falco, nikt nie jest święty, ale otwarcie chwalenie sie kombinatorstwem oznacza wedlug mnie juz pewien upadek.....
moralno - społeczny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 listopada 2012r. o 17:50
dlaczego dziwi Cię jak to piszesz,mój upadek ,,moralno-społeczny,, skoro ja tylko staram się nie odstawać od ,,państwa,,? ;)
mamy takie państwo na jakie zasługujemy?
moim zdaniem nie ,więc i ono niech nie liczy na moje ,,dobre serce,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
16 listopada 2012r. o 21:10
Niedawno czytałem pewien komentarz. Dlaczego naród pozwala na rządzenie państwem przez kombinatorów, złodziei, nieudaczników? Oczywiście ludzie wiedzą z kim mają do czynienia, a jednak słupki poparcia nadal są duże.
Odpowiedź jest prosta: może i oni kradną na potęgę, ale przynajmniej jak ja sobie kręcę swoje małe lody, to się mnie nie czepiają. Ludzki pan ten Tusk.
A Kaczyński? Czepiał się nawet prostych ludzi. Łapówek nie pozwalał brać. A przecież jak nie dam łapówki, to się do szpitala nie dostanę. A z czego mam płacić ten podatek, jak i tak mam mało? I tak dalej.

Twoja postawa utwierdza ten chory układ. Zgadzając się na Twoje drobne oszustwa dajesz im carte blanche.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.