Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lodowisko w nowym miejscu
~qwa niezalogowany
16 listopada 2012r. o 18:16
~Rafi napisał(a): Nawet fajna lokalizacja blisko do orki


Super lokalizacja, a i boisko nie będzie rozbierane, mam nadzieję. Także się nie martwcie o trawę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
16 listopada 2012r. o 20:30
Ja się nie mogę doczekać lodowiska.. trochę późno je rozkładają no ale jakoś wytrzymam jeszcze te 15 dni..

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam Stefan niezalogowany
16 listopada 2012r. o 21:19
Poprzednia lokalizacja została przekazana za 1 zł na 30 lat Pijarom z Krakowa.Następne ślizganie w tamtym miejscu w 2042 roku, albo później...Kto to dożyje... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~light niezalogowany
16 listopada 2012r. o 21:57
~jula napisał(a): No to teraz caly dzionek bedzie dudnic muzyka pod oknami ulicy Łukasiewicza


straz miejska tez musi zarobic na siebie jak beda dostawac telefony punkt 22
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2012r. o 20:28
Czy ktoś z Was może wie czy w tym roku będzie coś takiego jak "godzina hokejowa"? W zeszłym roku była...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
17 listopada 2012r. o 20:36
co wy gadacie, że nie będzie rozbierane? jak wy to sobie wyobrażacie? że przez pół roku będzie stało i zawalało miejsce? że przez pół roku będą opłacać nieużywane lodowisko? trochę to bez sensu :)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
17 listopada 2012r. o 20:59
Składanie i rozbieranie też kosztuje - i to dużo.
Kilkadziesiąt lat temu było w Bolesławcu stałe lodowisko, stało nie używane pół roku i nic się z nim nie działo.
Nie wiem, czy warunki techniczne na to pozwalają, ale może latem zrobić pod tym samym dachem wrotkarnię?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rsk niezalogowany
17 listopada 2012r. o 21:07
Albo 'rolkarnię'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.