Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
„Pontyfikat” Piotra Romana
~Trek niezalogowany
30 listopada 2012r. o 15:47
emem napisał(a):
~Trek napisał(a):
emem napisał(a): Jeszcze jestem ja - rozwazam start w wyborach prezydenckich.


I budżet miasta będzie sie tak samo czesto wywalac jak portal? Tez tyle bledow bedzie?


Budzet miasta bedzie tak samo stabilny i z nadwyzka jak budzet Bolec.Info ;-)


He he i tez anonimowi ludzie beda pracowac i dostawac za to kase? Czy moze bedzie wiadomo kto jest sekretarzem a kto skarbnikiem? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
30 listopada 2012r. o 15:58
~Zone napisał(a): (...)
Może Kornel Filipowicz by się nadał?


Łahahahaha !! :D


Dopisane 30.11.2012r. o godz. 15:58:


falco napisał(a): wybierzcie tylko takiego co do którego macie pewność że nie zmieni poglądów...
macie takiego? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2012r. o 15:59
Przez 10 lat Bolesławiec bardzo się zmienił. W porównaniu do innych miejscowości w regionie wygląda całkiem dobrze. Wystarczy zobaczyć jak prezentuje się Lubań, Lwówek czy Nowogrodziec. Zapadłe dziury, gdzie pies z kulawa noga nie zajrzy. Pisanie o zadłużeniu miasta w świetle tego, co robi Tusk z Polską, wydaje mi co nieco śmieszne, by nie powiedzieć żenujące.

Bolec.info wygląda tak jak wyglądało w momencie powstania 7, 8 lat temu. Gdyby nie naciski użytkowników, w tym moje, nic by sie tu nie zmieniło.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 listopada 2012r. o 16:08
jest jedna różnica pomiędzy ,,info,, a ,,istotnymi,,tylko nie wiem czy mogę o niej napisać bo jeszcze zrobi się to tutaj co będzie odpowiednikiem ,,obiektywnych istotnych,, :D
narazie jeden plusik dla info ...hehehe

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 listopada 2012r. o 16:13
Napisz w temacie technicznym.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2012r. o 16:20
skorn napisał(a): Przez 10 lat Bolesławiec bardzo się zmienił. W porównaniu do innych miejscowości w regionie wygląda całkiem dobrze. Wystarczy zobaczyć jak prezentuje się Lubań, Lwówek czy Nowogrodziec. Zapadłe dziury, gdzie pies z kulawa noga nie zajrzy. Pisanie o zadłużeniu miasta w świetle tego, co robi Tusk z Polską, wydaje mi co nieco śmieszne, by nie powiedzieć żenujące.

Bolec.info wygląda tak jak wyglądało w momencie powstania 7, 8 lat temu. Gdyby nie naciski użytkowników, w tym moje, nic by sie tu nie zmieniło.


Dlug to dlug. Kazdy dlug jest zly. Roman buduje nie za swoje pieniadze a tak to kazdy potrafi. I co z tego ze miasto "wyglada dobrze", skoro te wszystkie obiekty trzeba splacic a pozneij utrzymac? To jest kolejne obciazenie dla mnie, cibie i dla kazdego podatnika bo roman tego ze swojej kieszeni nie zrobi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mea niezalogowany
30 listopada 2012r. o 16:32
Wyjechałam z Bolesławca na studia 6 lat temu. Dość regularnie tu bywam. Miasto naprawdę mocno się zmieniło w sensie wizualnym. Jeśli chodzi o pozyskiwanie pieniędzy na rekultywację terenów, rewitalizację obiektów, Roman znajduje się w czołówce.
Gorzej, że mamy pięknie odnowione miasto...które staje się pustym miastem, wyludnionym. Dobrze,że przyciągani są inwestorzy do utworzonej strefy ekonomicznej, szkoda tylko,że marnie płacą i interesuje ich przede wszystkim personel fizyczny. Brakuje tu ludzi na poziomie, bo uciekają do większych ośrodków. Roman powinien postawić na rynek pracy, bo jak tak dalej pójdzie-będziemy drugim Görlitz: same dzieci i starcy. Według mnie jest on cwanym, dobrze przygotowanym do sprawowania swego urzędu prezydentem. Zna odpowiednie mechanizmy, robi to, co potem namacalnie jest do sprawdzenia. Pytanie, czy nie popadnie w rutynę.Czasem zmiany są potrzebne...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 listopada 2012r. o 17:38
~mea napisał(a): ...Roman powinien postawić na rynek pracy, bo jak tak dalej pójdzie-będziemy drugim Görlitz: same dzieci i starcy. Według mnie jest on cwanym, dobrze przygotowanym do sprawowania swego urzędu prezydentem. ...


Gorlitz ( gdzieś mi się niemiecka klawiatura zapodziała :) ) nie jest tak ładnie oświetlone i nie ma takiego ładnego wiaduktu , za to od cholery pustych mieszkań. Jak słusznie zauważyłaś nas również to czeka . Cwaniak Roman o to zadba :) Wolne strefy ekonomiczne , nie wiem , śmiać się , czy płakać ? :|
Za jakiś czas nawet na Bolec.info zostaniemy tylko ja , emmem i Falco :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima