Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto obcina dotacje dla organizacji!
~Dziadek niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 13:22
Dzieciom mniej, seniorom więcej. Brawo panie prezydencie, że docenia pan swój elektorat. Kocham pana za to :)
Z wyrazami szacunku - emeryt, co to się swoim wnukom w oczy śmieje :) W końcu ja tu głosuję, a nie jakieś szczeniaki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbyszek niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 13:29
Znowu oszczednosci kosztem dzieci. Wstyd! Moze sam prezydent niech swojakom zabierze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 14:03
Pewnie niedługo bez RADNI przegłosują na polecenie prezydęta (lub burmistrza lub burmiszcza) podwyżke w przedszkolach. Bo jak zawsze najłatwiej jest obrobić najmniejszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
6 grudnia 2012r. o 14:04
~FX napisał(a): Pewnie niedługo bez RADNI przegłosują na polecenie prezydęta (lub burmistrza lub burmiszcza) podwyżke w przedszkolach. Bo jak zawsze najłatwiej jest obrobić najmniejszych.


Nie muszą nic głosować - radni uzależnili podwyżki opłat za przedszole od "najniższej krajowej" więc jeśli wzrośnie minimalna pensja to wzrośnie też wysokość opłat.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a ja niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 14:26
A ja proponuję obniżyć pensję burmistrzowi / miasto 40 tys. / oraz diety radnym. Będzie więcej oszczędności jak na dzieciach. Wielkie gratulacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sas niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 15:10
Szczyt głupoty!!!!! Do prezydenta i wszytskich błyskotliwych, którzy przyłożyli do tego rękę: Jakim cudem chcecie szkolić "SENIORÓW" BKS i TOP na dłuzsza mete skoro nie finansujecie młodych? Oczywiste jest to, że juniorowskie kluby bez pieniędzy PADNĄ, zostaną rozwiązane = za parę lat i seniorów nie bedzie, a co za tym idzie: bolesławiecki sport przestanie istnieć! Kluby seniorskie, jeśli prezentują jakikolwiek poziom przeważnie mają sponsorów. Poza tym wszystim sport seniorski w B-c nie ma prawa bytu dopóki dopóty nie bedzie tutaj wyższej uczelni - wszyscy młodzi sportowcy dobrze zapowiadający sie wyjeżdzaja na studia i zmieniają kluby a nawet jeśli zostają - idą do pracy a sport sie kończy. Takie są realia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
6 grudnia 2012r. o 15:14
Miasto przeznacza też fundusze na szkolenie młodzieży - tutaj znajdziesz wszystkie kategorie w tym konkursie dotacyjnym. http://um.boleslawiec.pl/umbc/images/stories/info/2012/11/2013.pdf

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DD niezalogowany
6 grudnia 2012r. o 15:15
Jestem pewny ,że to ostatnia kadencja pana prezydenta .Szkoda 1 kadencja była bardzo dobra a przez ostatnie decyzje -szkoła pijarów ,olanie dzieci i wyczuwalne podejście pana prezydenta typu możecie mnie pocałować w .. stracił w moich oczach . Szkoda p .Romanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza