Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Prawda i Pamięć" w Bolesławcu
~ niezalogowany
12 grudnia 2012r. o 13:40
Hegemon napisał(a):
~Może by tak w końcu użyć rozumu? napisał(a): ... Ludzie mózgi wam wycięto?


Pomimo tego, że nic mi nie wycięto i tak jestem zniesmaczony. Tobą i Twoim " ZAGINĘŁO"


To zwykła literówka - miało być "ZGINĘŁO".
Ps
Dość skromny komentarz, chętnie poczytałbym jakichś konkretnych odniesień do przedstawionych faktów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Może by tak w końcu użyć rozumu? niezalogowany
12 grudnia 2012r. o 13:49
~PISufka. napisał(a): Co ty ,chcesz Jarka przed świętami do pierdla wsadzić? I za co ?,co z tego że dzwonił i kazał lądować w mgle .Widziały gały gdzie lądowały.


Skąd wiesz że kazał? A może tylko tobie się tak wydaje? Tego nawet łgarze z Wyborczej nie twierdzili!
A nawet gdyby tak było - co z faktami, które przedstawiłam?
Czy nie są wstrząsające i warte wyjaśnienia? A może Ty potrafisz to racjonalnie wyjaśnić przygotowania i niekończący się ciąg kłamstw i skandali po katastrofie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
12 grudnia 2012r. o 13:50
~ napisał(a): To zwykła literówka - miało być "ZGINĘŁO"...


Przyjmuję do wiadomości Twoje wyjaśnienie.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kłamstw rządu cd niezalogowany
12 grudnia 2012r. o 14:05
http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/ktos-klamie-o-dwuletnich-zabiegach-msz-ws-wraku,1872261,6911
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 grudnia 2012r. o 18:18
trybunał stanu dla Tuska i reszty partaczy

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
12 grudnia 2012r. o 19:09
skorn napisał(a): trybunał stanu dla Tuska i reszty partaczy


Nieczęsto zgadzam się z Kolega Skornem, ale pod tym jego zdaniem podpisuję się.
Jak ktoś nie nadaje się już zupełnie do niczego pożytecznego zostaje politykiem, tak tez stało się w przypadku króla Tuska i jego świty dworskiej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fat boy niezalogowany
12 grudnia 2012r. o 22:48
Roman fat is a threat to a young democracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
13 grudnia 2012r. o 11:00
Panie Prezydencie / Burmistrzu / Piotrze Roman .Zawładnął Pan naszymi pieniędzmi , zawładnął Pan losem naszego miasta , zawładnął Pan naszą pracą .Teraz próbuje Pan zawładnąć naszymi duszami.Chyba Pan przesadził.
Na pewno Pan przesadził .Proszę się troszczyć o los po pierwsze mieszkańców , którzy przez Pana decyzje są zadłużeni na dwa pokolenia .Proszę się zatroszczyć młodym pokoleniem , które z bólem serca opuszcza rodzinne strony za chlebem.
Nie powstrzymał się Pan nawet posługując imieniem Boga pokierować babcie i dziadków przeciwko własnym dzieciom i wnukom.Komu te " SZKLANE DOMY " ?
Kto je wykupi za grosze gdy Bolesławiec upadnie ?
Jeśli Pan niedowidzi to Panu podpowiem -- Najczęściej widoczną w Bolesławcu reklamą jest " NA SPRZEDAŻ " lub " DO WYNAJĘCIA " .Iluminacje i budowle na pokaz nigdy nie podniosą z kolan gospodarki i przedsiębiorczości .
Więc albo niech Pan zamknie mnie do więzienia albo wytłumaczy wreszcie Bolesławianom że nie mam racji.Ja nie dam się zbyć tak jak Pan Radny Sakowski komisją śledczą.Nie o Pana osobę tu idzie ale o Pana czyny . CZYNY KTÓRE KRZYWDZĄ PODLEGŁYCH PANU 38 TYSIĘCY PO PIERWSZE MIESZKAŃCÓW.[img=1355392803_mgokryt.jpg]

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza