Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Prawda i Pamięć" w Bolesławcu
~ niezalogowany
9 grudnia 2012r. o 15:57
skorn napisał(a): Oni przynajmniej nie boją sie spotkań z ludźmi w przeciwieństwie do tej całej lewackiej, postępowej chołoty.


Przecież na tych spotkaniach są sami swoi więc czegóż mieliby się bać??!! :)
Do kościoła przecież też nie chodzą ludzie niewierzący!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 grudnia 2012r. o 16:02
Spotkania sa otwarte. Idź i nokautuj merytorycznie, tak jak kiedyś hemi i jegomość znokautowali Macierewicza.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2012r. o 16:10
skorn napisał(a): Spotkania sa otwarte.


I pewnie nie boją się chołoty lewackiej bo zostałaby znokautowana tyle , że nie argumentami!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 grudnia 2012r. o 16:16
Racja, zakażmy w takim razie tego typu spotkań. Niech istnieje tylko oficjalna linia programowa, jak za dobrych dawnych czasów. Żadnej dyskusji, żadnej opozycji. Jednomyślność.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
9 grudnia 2012r. o 16:20
falco napisał(a): jeśli czujesz że należysz do jakiejś tam wspólnoty bądz z nimi ,oddaj im swoje pieniądze,oddaj im całego siebie :)
mnie do żadnej wspólnoty nie mieszaj :>
ot taki aspołeczny jestem od jakiegoś czasu :>


Rozumiem, że gdy zostaniesz okradziony nie będziesz tego zgłaszał na policję, bo "nie należysz do wspólnoty". Ja zaś ponosząc koszty działania państwa oczekuję, że państwo to będzie wypełniało wobec mnie podstawowe swoje obowiązki. Na przykład będzie uczciwie prowadzić śledztwa.

W słowie ... nie ma nic obraźliwego:
http://sjp.pwn.pl/szukaj/...
To, że lewacy próbują zmienić znaczenie słów nic mnie nie obchodzi.

Oczywiście publiczne opisywanie tego, w jaki sposób zaspokaja się swoje potrzeby seksualne jest dla mnie obrzydliwe. To jednak kwestia wrażliwości, a nie prawa.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2012r. o 16:37
skorn napisał(a): Racja, zakażmy w takim razie tego typu spotkań. Niech istnieje tylko oficjalna linia programowa, jak za dobrych dawnych czasów. Żadnej dyskusji, żadnej opozycji. Jednomyślność.


Mierna ta Twoja interpretacja mojego jasnego przekazu!
Zapytaj jak to nazwałeś chołotę lewacką czy im sie podoba duskusja w podobnej to Twojej retoryce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 grudnia 2012r. o 16:52
Lewacka chołota to nie moje klimaty, więc nie zapytam. Domyślam się jednak, że jej dyskusje toczą się na najwyższym możliwym poziomie (vide pełne tolerancji wystąpienia Palikota)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
9 grudnia 2012r. o 16:53
~Ruch Palikota Bolesławiec napisał(a):
Wykazał się Pan elementarnym brakiem kultury i odwagi osobistej.Słowa które mają konkretnego adresata powinny mieć też jawnego autora.
http://www.facebook.com/robertbiedron.profilwyborczy?ref=ts&fref=ts

Nie jestem zadowolony z obecności pederasty w Sejmie. Co to ma wspólnego z odwagą i kulturą?
Czy jeśli nie podoba mi się, że premierem Rzeczypospolitej jest kłamca i człowiek-chorągiewka, to też jestem chamem i tchórzem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.