Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Racz nam dać Panie
~Przemysław niezalogowany
8 grudnia 2012r. o 20:39
Osobiście jestem dumny że w naszym mieście została reaktywowana ta piękna tradycja .Atmosfera była cudowna i dowodzi jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu imprezy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 grudnia 2012r. o 20:48
a ja myślę że niezły interesik można by było rozwinąć na sprzedaży takich czapeczek jak na trzecim zdjęciu :)
mnóstwo odpowiednich głów jest do nakrycia i były by ,,na miejscu,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
8 grudnia 2012r. o 21:12
Pana Prezydenta Romana nie zaproszono czy jak zwykle jest obrażony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zorientowany. niezalogowany
8 grudnia 2012r. o 21:15
~xyz napisał(a): Pana Prezydenta Romana nie zaproszono czy jak zwykle jest obrażony .


Nikogo nie zapraszano, każdy sam się zgłaszał na Karczmę Piwną!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2012r. o 21:19
A po jaką cholerę na tego typu imprezach potrzebna jest obecność "władz"?

Czyzbyze względu na tradycję według której obecnośc "władz" dodaje splendoru imprezie!!??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sympatyk górników niezalogowany
8 grudnia 2012r. o 22:06
Impreza zrobiona z dużym rozmachem, tak trzymać. Natomiast co do programu karczmy piwnej można mieć zastrzeżenia ponieważ w pewnym momencie był to żenujący popis dwóch kabareciarzy pana P. i pana M. Za dużo gadania pierdół a za mało wspólnego śpiewania - to po diabła orkiestra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daj Im Panie niezalogowany
8 grudnia 2012r. o 22:14
Proszę nie pisać bzdur że nie było zapraszanych gości bo widziałem zaproszenia imienne .Ale z całego serca jestem za takimi Imprezami bo należą się Górnikom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 grudnia 2012r. o 22:19
czy tak jak te ,,złote krzyże zasługi,, jeszcze z czasów tych ,,słusznie minionych,,
kolejna grupa społeczna z tych ,,uprzywilejowanych i wiecznie niezadowolonych,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego