Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z posiłkiem dla bezdomnych
~Anonim niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 22:26
A Przemysław i tak powie, że on mógł to lepiej zrobić, tylko nie ułatwiono mu tego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andronim niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 22:29
~Anonim napisał(a): A Przemysław i tak powie, że on mógł to lepiej zrobić, tylko nie ułatwiono mu tego :)


A co jedzą przez pozostałe dni ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biała pała to też broń biała niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 22:46
Ten piec kaflowy. Ciekawe czy strażnicy spytali czym pali w piecu i czy ma zrobiony przegląd komina :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edex0025 niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 22:59
~biała pała to też broń biała napisał(a): Ten piec kaflowy. Ciekawe czy strażnicy spytali czym pali w piecu i czy ma zrobiony przegląd komina :D

Dla Twojej informacji :> w piecu się nie pali bo trzeba było drzwiczki i ruszta na złom latem oddać - bo kto latem o mrozach myśli :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 23:01
~Edex0025 napisał(a): bo kto latem o mrozach myśli :P


A Ty myślisz latem o mrozach??!! :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 8:32
Brawo!! Piękna inicjatywa!! Oby tak częściej!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kriss niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 9:30
-Kilku skinheadów uratowało staruszkę!
-W jaki sposób?
-Przestali ją kopać...

Podobnie jest z tą propagandową akcją SM.
Dwa tygodnie temu, jadąc samochodem przez B-c zatrzymałem się na widok dwóch SM obwieszonych gazami, pałkami i wszelakiej maści systemami komunikacji.
Poinformowałem panów, że w Kruszynie obok byłej "Ammy" w przyczepie kempingowej mieszka bezdomy, a idzie zima.
I wiecie co?
Olali mnie i wysłali na drzewo, wyłgali się tym, że to sprawa Policji...
ZLIKWIDOWAĆ STRAŻ MIEJSKĄ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 12:36
~Kriss napisał(a): -Kilku skinheadów uratowało staruszkę!
-W jaki sposób?
-Przestali ją kopać...

Podobnie jest z tą propagandową akcją SM.
Dwa tygodnie temu, jadąc samochodem przez B-c zatrzymałem się na widok dwóch SM obwieszonych gazami, pałkami i wszelakiej maści systemami komunikacji.
Poinformowałem panów, że w Kruszynie obok byłej "Ammy" w przyczepie kempingowej mieszka bezdomy, a idzie zima.
I wiecie co?
Olali mnie i wysłali na drzewo, wyłgali się tym, że to sprawa Policji...
ZLIKWIDOWAĆ STRAŻ MIEJSKĄ!


Jak sama nazwa wskazuje Straż MIEJSKA działa tylko na terenie MIASTA więc nawet jak by chcieli to nie mogą interweniować w Kruszynie, to leży w gestii Policji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.